4 g
Yorum Yap
#11581523

Volkswagen Apple Carplay Sorunu için 1800 TL Ekstra Ücret İstedi!

Ailece 1998 'den beri Volkswagen kullanıyoruz. Bugün 2017 Comfortline Golf’ümü (16.000 km) ikinci kez aynı şikayet için farklı yetkili servise götürdüm tabi randevudan 30 dakika sonra ilgilenmeleri ayrı bir konu. (motor silkelemesi)


Hazır servisteyken Apple Carplay’i kullanamadığımı söyledim ve aracın bedelini ödememiz yetmezmiş gibi bir de carplay için ekstra 1.800 TL istediklerini söylediler ve tek yaptıkları şeyin masrafsız kısa bir yükleme olduğunu söylediler, bu günden sonra artık övünerek tavsiye ettiğim araçları servisleri yüzünden kesinlikle kimseye tavsiye etmeyeceğim.

Kaan Kaan 920 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kaan3 g

    İlk götürdüğüm servis mez ‘di arabaya iyi yakıt almam gerektiğini (ne demekse) ve yazılım attıklarını söyleyip geçiştirdiler. İkinci götürdüğüm servis ise Avek şikayetimi ciddiye alıp araştırma sonucunda motorun volan parçasının problemli olduğunu garanti dahilinde parçayı istettiklerini söylediler. Benimle ilgilenen kişi V** A** çok yardımcı, işinin ehli ve saygılı bir insan. Umarım mez ‘e işiniz düşmez... Yinede carplay mevzusundan Volkswagen den aldığım son araçtır bu. hiçbir şekilde geri dönüş ve yardımınızı talep etmiyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler