24 Ekim 2016 #6767140

Volkswagen Alanya Servisi Mağduriyeti!

20.09.2012 tarihinde Polo model aracım küçük bir kaza sonucu servise bırakıldı. İşlemler tam 30 gün sürdü. Teslim alırken ise daha aracım serviste iken çalışır vaziyette motorun titreyerek çalıştığını gördüm. Yetkiliye söyledim ve kontroller yapıldı normal dedi. Servisten çıktım ertesi gün arıza lambaları yandı. Eps ikazı ve motor suyu soğutma arızası verdi. Servise gittim ve devir daim pompası arızalı dediler. 525 TL masraf çıkardılar. Bu arıza neden kontrol edilmedi ve kaza değişen parçalar da yapılmadı kaskomdan. Neden benden ücret talep ediliyor. 3 gün sonra teslim edileceğini söylüyorlar. Wolkswagen'den ve servisinden yorulduk artık. Sürekli bir sıkıntı ve sorun yaşıyoruz.

Cem 3.016 Okunma

Cevaplar

 • Cem27 Ekim 2016

  Wolkswagen Alanya servisi olarak yaptığı işlemlerin hepsi eksik ve hatalı sürekli bir kusur çıkarılıyor ve ücret talep ediliyor. Beklediğiniz gün ve çektiğiniz stres haddi aştı. Sağlam ve kontrolü yapılmış diyerek teslim ettikleri aracım sürekli arıza veriyor. Önce hararet sonra dinomo arızası şimdi de motor arızası çıkardılar. Sorumsuzca davranıyorlar. Hukuki yollardan dava açarak hakkımızı arayacağız.

 • Cem26 Ekim 2016

  Wolkswagen Alanya servisi olarak yaptığı işlemlerin hepsi eksik ve hatalı sürekli bir kusur çıkarılıyor ve ücret talep ediliyor. Beklediğiniz gün ve çektiğiniz stres haddi aştı. Sağlam ve kontrolü yapılmış diyerek teslim ettikleri aracim sürekli ariza veriyor. Önce hararet sonra dinomo arizasi şimdi de motor arizasi çıkardılar. Sorumsuzca davraniyorlar. Hukuki yollardan dava açarak hakkımızı arayacagiz.

 • Cem25 Ekim 2016

  Alanya başaran yetkili servisinde aracımızı yapılması için teslim ettik. 30 gün süren işlemler sonunda araçta hala eksik ve kusurulu yapılmış işlemler var. Ve servis bunu kabul etmiyor. Kaput düzeltme ve boyası eğri yapılmış. Ve Arıza lambaları yanıyor. Motor suyu soğutma arıza lambası hala yanıyor ve bugün servistekilerin tekrar bakmaları sonucu ekstra parça değişimi ve ücret talep ediliyor. 4 senedir kullandığım aracımda ilk defa arızalar oldu. Servisin yüzünden. Bu servis kesinlikle gözden geçirilmeli insanları mağdur ediyor. Wolkswagen diye gidiyorsunuz ama güven ilgi ve dürüstlük sıfır. Resmen dalga geçiyorlar. Hakkımı istiyorum ve mağduriyetimin gidirlmesini talep ediyorum.

 • Volkswagen Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. BAŞARAN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön