08 Ekim 2015

Volkswagen 2014 Sıfır Aldığım Polo Araç 2. Viteste Stop Etti

Balıkesir'den aldığım polo markalı araç aldığımdan beri aynı problem 2. viteste en ufak frende stop ediyor. Aldığımda Edremit ve Balıkesir merkeze götürdüm ve bunun normal olmadığını söyleyen personeller oldu fakat bir çözüm bulunamadı. Doğuş merkezinizden arandım bu modellerin maalesef böyle olduğu söylendi.


Bu devirde böyle bir problem üretici firmanın hatasıdır bana göre. 80 model murat 124'de bile bu problem yaşanmaz. Hatta 2. viteste araba yerinden bile kalkar araçla viraj alırken veya kasisten geçerken 2'den 1.vitesee almak zorunda kalıyorum. Aracı satmak istedim 3 kişi geldi bu araba bozuk dedi. Aracımın iade etmek istiyorum. Olumlu cevap alamazsam mahkemeye dava açacağım.

Burak 620 Okunma

Cevaplar

  • Burak08 Ekim 2015

    Evet görüşüldü ve aracı böyle kulanmaya devam edeceksiniz denildi. Hatalı bir araç için parsoneliniz bile normal değil derken bayii normal diyor. Ben gerekli mercilere dilekçemi gönderiyorum. Ve tüm Türkiye ye bunu yaymak bugünden itibaren görevim oldu.

  • Volkswagen Temsilcisi08 Ekim 2015

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön