26 Şubat 2014

Volkswagen Yeni Passat Aracımın Durduğu Yerde Aküsü Boşalıyor

Volkswagen Passat aracımın bir türlü akü boşalması sorunu ne yaptılarsa giderilemedi. En son 3. arızada 3 hafta araç serviste kaldı bir daha aynı arıza tekrar ederse değiştireceğiz denmesine rağmen teslim aldıktan 1.5 hafta sonra bugün yine aynı arıza meydana geldi.

Servise alıp orasını burasını sökmeye başladılar. Ben artık bu aracın kesin değişmesi hatta geri alınıp paramın iadesini talep ediyorum. Her tarafı sökülmekten laçka olmuş aracı artık ne yapayım.

Mehmet 3.053 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 29 Ocak

  Teşekkür etmiştim zaten yine ediyorum.

 • Mehmet 09 Haziran 2017

  Daha önce etmiştim, yine ediyorum.

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı06 Nisan 2014

  İşlem tamam araç değişti,tüm ilgilenenlere yürekten teşekkür ederim.Selamlar.

 • Mehmet 28 Mart 2014

  DOĞUŞOTO KARTAL ARACIMI AYNISI İLE DEĞİŞTİRDİ,İLGİLİ HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM VE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.

 • Mehmet 03 Mart 2014

  Genel Merkezden Berk Bey bugün tekrar arayacağını söyledi.Bekliyorum....

 • Mehmet 03 Mart 2014

  HAKLI OLDUĞUMU KABUL EDİYORLAR,ANCAK YENİ ARABA VERİLMESİ KONUSUNDA ÖNE SÜRDÜKLERİ ŞART BENİ RAHATSIZ ETTİ DOĞRUSU.İLAVETEN; 1-HENÜZ ELLERİNDE DEĞİŞİM İÇİN ARAÇ YOKMUŞ,BEKLENECEK. 2-ARACIN GELME TARİHİ BELİRSİZ. 3-YENİ MODEL OLACAĞI İÇİN FARK ÖDEMEM GEREKİYORMUŞ,KABUL ETMEDİĞİMİ BELİRTTİM,NE KADAR FARK OLACAĞI DA BELLİ DEĞİL ZATEN,BAKALIM ÖDEYEBİLECEKMİYİM.BU DURUMDA KASKODAN TALEP ETMELERİ GEREKMEZ Mİ? 4-BÜTÜN BU YAŞADIKLARIM YETMİYORMUŞ GİBİ BİR DE CEREMESİNİ BENİM ÇEKMEMİ İSTİYORLAR. 5-BENİ MÜŞTERİ OLARAK KAZANMALARI İÇİN OLAYA BENİM AÇIMDAN BAKMALARINI BEKLERİM DOĞRUSU. 6-VOLKSWAGEN MARKA OLARAK BENİM HAYATIMIN BİR PARÇASI ANCAK SONUÇ OLUMSUZ OLURSA DOĞAL OLARAK BAŞKA MARKALARA YÖNELEBİLİRİM.

 • Mehmet 27 Şubat 2014

  Bugün genel merkezden Berk Bey aradı aracın arızasının bulunduğunu bildirdi, yeni araç verilmesi konusunda bazı şartlar öne sürdü. Yaşadıklarım yetmiyormuş gibi bir de ek masraftan fark ödemem gerektiğinden bahsetti, ek masraf kabul etmiyeceğim. Benim ayrıca bir cereme ödemem gerekmiyor,çünki yaşadıklarım benim yüzümden değil.

 • Mehmet 26 Şubat 2014

  1968-1969 yılında Trablusgarbda CAR Volkswagen acentesinde oto mekaniker olarak,1969-1970 Volkswagen Çiftçiler ticaret zincirlikuyuda Servis müşaviri olarak, sonra Almanya' da Dannenberg de Ing Heinz Belling Firmasında Oto mekaniker olarak. Hamburgda Makine Müh. tahsilimden sonra İstanbulda Simko ve daha sonra Siemenste toplam 37 yıl ve bu arada tüm Araç tercihlerim hep Volkswagen ve bundan evvel 15 yıl severek kullandığım ve hiç sorun yaşamadığım Skoda Oktavia oldu hepsi Volkswagen, Şimdi beni bu markadan soğutmaya ne hakkınız var. Acilen beni tekrar kazanmanız ve daha başka yerlerden çözüm aramaya mecbur etmemeniz için harekete geçmenizi ve ilginizi bekliyorum. Öyle geçiştirme cevaplarla bunu yapamazsınız.

 • Mehmet 26 Şubat 2014

  MERHABA, MERAKLA BEKLİYORUM, SON DURUMU NEGATİF VEYA POSİTİF TEKRAR SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SAYGILARIMLA. MEHMET RAUF ÇİLBEYLİOĞLU

 • Volkswagen Temsilcisi26 Şubat 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Ç. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön