Volkswagen Yeni Aracımda Tekrar Eden Motor Arızası.

Erkan K. |

2012 yılında 0 km Volkswagen Polo bluemotıon araç satın aldım. 2013 yılında aracımın motorundan gelen sesten kaynaklı olarak çekici ile aracımı servise götürdüm. Serviste bir buçuk ay kaldı ve motoru sökülmüş bir vaziyette beklettiler daha sonrada başka bir ildeki servise yolladılar. Bir buçuk ayda orada kaldıktan sonra aracımda küçük bir hasar olduğu söylenip tamir edildi.

Teslim almaya gittikten sonra büyük bir arıza olduğunu fark ettim. Aracı teslim aldım ve bir daha böyle bir sorun yaşanmayacağı söylendi ama daha bir yıl dolmadan aynı arıza nüksetti hemde öncekinden daha büyük bir hasarla. Bende mahkemeye veriyorum. Kusurlu malda seçimlik haklarımı kullandırmadılar.

Etiketler :

Motor Arıza Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan K.
  24 Ekim
  10:39

  evet görüşüldü ama kendi belirledikleri kararı bana çözüm olarak sundular bende kabul etmedim yani ortada çözülen bir durum yok. ihtarname çektim ve gelen cevaba görede mahkemeye veriyorum avukata vekaletimi verdim.

 • 23 Ekim
  13:05

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. KOSEOGLU ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24