Volkswagen Yeni Araç Teslimi!

İsmail Ufuk A. |

Volkswagen Yağcı'dan araç satın aldım. Araç tesliminde satış temsilcisi ile beraber aracın önünde anı fotoğrafı çekildi. Çekilen o anı fotoğrafının kendi arşivleri için çekildiğini ve bize gönderilmeyeceğine dair hiçbir bilgi verilmediği için ayrıca bizim tarafımızdan çekilen bir fotoğraf da olmadığından o an'a ait hiçbir anı kalmamıştır. Bayide aracın teslimi anında çekilen bu fotoğraflar 8-10 yılda bir araç satın alan müşteri için mi yoksa her yıl yüzlerce araç satan bayi için mi daha önemlidir? Çekilen bu fotoğrafların kendi arşivleri için çekildiği ve gönderilmeyeceği neden müşteriye söylenmemektedir.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ufuk A.
  21 Mayıs
  13:47

  Bu aramaların hiçbir yere varmayan ve sadece müşterinin gözünü boyamaktan öteye gitmeyen bir yaklaşım olduğunu gayet iyi biliyorum. Yıl sonunda almayı planladığım yeni araç için aklımda Volkswagen seçeneği kesinlikle yok. Volkswagen kalitesinden gayet memnunum ancak doğuş grubu şirketlere kesinlikle bulaşmayacağım bundan sonra...

 • İsmail Ufuk A.
  21 Mayıs
  13:41

  Bugün doğuşoto\'dan aradılar. Daha öce de memnun kalmadığım hususları ilettiğimde karşılaştığım aynı tanıdık tavrı bugünkü aramalarında tekrar gördüm.

 • İsmail Ufuk A.
  21 Mayıs
  13:38

  Bu gün doğuş oto dan aradılar. Benzer konularda daha önceki iklettiğim

 • 20 Mayıs
  17:43

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. A. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24