16 Nisan 2015

Volkswagen Yeni Arabamın Koltukları 2 Ayda Tiftiklendi ve Lekeleri Çıkmıyor.

2014 Ağustos Sonunda aldığım aracımın ön yolcu ve şoför koltuklarının oturma kısımları 2 ay içinde tiftiklenerek yıprandı ilk bakımını 02.12.2014 tarihinde Rekor otomotivde yaptırdım ve koltukları gösterdim.

Garanti kapsamında değişmesini ya da tamiratını talep ettim çünkü 2 ayda bu kadar çabuk tiftiklenme ancak fabrika hatası olabilirdi. Baktığım aynı araçlarda bu deforme yok. Volkswagen'den ret cevabı gelerek fiyatının üç bin lira civarında olduğunu söylediler. Ben böyle fahiş bir rakamı ve ayıplı malı kabul edemem firmanın ürünü ile ilgilenmesini talep ediyorum.

Teoman 2.112 Okunma

Cevaplar

 • Teoman 05 Ağustos 2015

  Doğuş firması geri dönüş için tenezzül etmedi çünkü hatalarını kabul etmiyorlar bir sefer red edilince konuyu lapatıyorlar kendilerince müşterinin ne dediği hiç önemli değil müşteri memnunşyeti ödülünü nasıl aldıkları merak konusu olmuştur çünkü bu marka hiç haketmiyor daha önce yakışmadığını ilgilenilmesi gerektiğini belirttim ama firma taviz vermiyor saçmalığından.

 • Teoman 09 Haziran 2015

  Doğuş oto hobi olarak arıyor dinliyor konu bir kere red edildi diye bir daha çalışma ilgilenme geri dönüş... Vs. Yapılamayacakmış. Volkswagen markasını bu kadar kötü ilgisiz temsil eden Doğuş firması müşteri memnuniyeti anlayışı kurumsaldır ve duymazdan gelerek yürütmektedir.

 • Teoman 23 Nisan 2015

  Doğuş oto tarafından arandım konu ile ilgilendiklerini söylediler, bende bir şey yapılacak sandım ki Erel otomotivden aradılar konu red edildiği için işlem yapılamayacağını belirtti. Bu şaka gibi dalga geçercesine ilgisiz tavır neden yapılıyor, neden ilgilenilmiyor konu ile bir kere ret

 • Volkswagen Temsilcisi16 Nisan 2015

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. AKYAR ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön