Volkswagen Yeni Arabamın Koltukları 2 Ayda Tiftiklendi ve Lekeleri Çıkmıyor.

Teoman A. |

2014 Ağustos Sonunda aldığım aracımın ön yolcu ve şoför koltuklarının oturma kısımları 2 ay içinde tiftiklenerek yıprandı ilk bakımını 02.12.2014 tarihinde Rekor otomotivde yaptırdım ve koltukları gösterdim.

Garanti kapsamında değişmesini ya da tamiratını talep ettim çünkü 2 ayda bu kadar çabuk tiftiklenme ancak fabrika hatası olabilirdi. Baktığım aynı araçlarda bu deforme yok. Volkswagen'den ret cevabı gelerek fiyatının üç bin lira civarında olduğunu söylediler. Ben böyle fahiş bir rakamı ve ayıplı malı kabul edemem firmanın ürünü ile ilgilenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Koltuk Döşeme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Teoman A.
  05 Ağustos
  04:57

  Doğuş firması geri dönüş için tenezzül etmedi çünkü hatalarını kabul etmiyorlar bir sefer red edilince konuyu lapatıyorlar kendilerince müşterinin ne dediği hiç önemli değil müşteri memnunşyeti ödülünü nasıl aldıkları merak konusu olmuştur çünkü bu marka hiç haketmiyor daha önce yakışmadığını ilgilenilmesi gerektiğini belirttim ama firma taviz vermiyor saçmalığından.

 • Teoman A.
  09 Haziran
  15:32

  Doğuş oto hobi olarak arıyor dinliyor konu bir kere red edildi diye bir daha çalışma ilgilenme geri dönüş... Vs. Yapılamayacakmış. Volkswagen markasını bu kadar kötü ilgisiz temsil eden Doğuş firması müşteri memnuniyeti anlayışı kurumsaldır ve duymazdan gelerek yürütmektedir.

 • Teoman A.
  23 Nisan
  14:49

  Doğuş oto tarafından arandım konu ile ilgilendiklerini söylediler, bende bir şey yapılacak sandım ki Erel otomotivden aradılar konu red edildiği için işlem yapılamayacağını belirtti. Bu şaka gibi dalga geçercesine ilgisiz tavır neden yapılıyor, neden ilgilenilmiyor konu ile bir kere ret

 • 16 Nisan
  15:27

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. AKYAR ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24