29 Mayıs 2015

Volkswagen Türkiye Canlı Destek Biriminin İlgisizliği!

Volkswagen Türkiye’den zaten çok soğumuştum daha önceden aracım
ile yasadığım problemler sonucu ve ve son yaşadığım durumda (Canlı destek sorunu) artık son nokta oldu ve biz Volkswagen’den
araç alıyoruz Doğuştan değil. Ben Doğuş Otomotiv firmasını tanımam benim aracımda
Volkswagen amblemi var Doğuş Otomotiv amblemi yok ve bu durum beni çok rahatsız
ediyor.

İlk ve son Volkswagen arabam olacak ve bir daha ne alırım ve ne de
tavsiye ederim. Araba iyi veya kötü bu önemli değil problem olan Volkswagen Türkiye’nin
sattığı hiçbir araca karışmaması ve umursamaması cidden beni çok rahatsız ediyor.

Caner 1.483 Okunma

Cevaplar

 • Caner 27 Haziran 2015

  Daha önce vermiş olduğum 3272886 no.lu şikayet ile alakalı Volkswagen tarafından telefon ile aranarak bunun ile alakalı kusura bakmayın denerek ve teknik servis personeline sizi yönlendiriyorum onlar sizin ile irtibata geçecek denmesine rağmen hiçbir geri dönüş olmadı. Birkaç gün sonra teknik servise yönlendiren bayanın beni arayarak teknik servisten arandınız mı probleminiz giderildi mi diye teyit için arandı ve ne yazık ki teknik servis tarafından kimse beni aramadı bildirimi yaptım. Telefondaki bayan kusura bakmayın hemen yönlendiriyorum demesine rağmen 29/05/2015 tarihinde yapmış olduğum şikayet yaklaşık 30 gündür bana söz vermiş oldukları geri bildirim yapılmadı.

 • Caner 26 Haziran 2015

  eyyy Volkswagen ailesi hala teknik servisten aranmayı bekliyorum... .Nasıl bir firma olduğunuzu belli ettiniz çok teşekkürler. Volkswagen ailesine güvenip araba almayın. Şikayetimin sonuna kadar arkasındayım ve bu bilgiyi gerekir ise yeni şikayet açarak ögreneceğim. Ben bıkmıcam siz bakalım ne zaman bıkacaksınız.

 • Caner 04 Haziran 2015

  Vw diyalog diye doğuş Otomotivden aradılar (nezaketen bile biz Volkswagen’iz denmiyor) ve Teknik servisten probleminiz ile alakalı arayacaklarını ve yönlendirdiklerini bildirdiler. Olağan bir şekilde beklediğim gibi aramadılar. Teknik servis olayı tam bir hüsran bugün ararlar şu gün aralar hala bir haber yok. Volkswagen Türkiye diye bir şey yok. Bunu iyi bilin, bunu bilerek araba alın ve çok iyi düşünün. Alırsanız da Doğuş Otomotiv’e mahkum olacağınızı hesaplayarak araba alin. Problem benim aranıp aranmamam değil Doğuş Otomotiv de bunu çok iyi bilsin. Problem kalitesizlik ve müşteri memnuniyetsizliği. Yoksa sanayiye giderim ve öğrenmek istediğim şeyi çok rahat öğrenirim ama Volkswagen alıyoruz ya güveniyoruz ya kaliteli ya bu güvenin ne kadar yerlerde olduğunu gördüm ve başkalarınındı görmesini istiyorum.

 • Caner 01 Haziran 2015

  Volkswagen diyalog en kısa sürede içerisinde benim ile irtibata geçilecek dediniz geçilmedi ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır dediniz ne başlattınız merak ediyorum. Benim bildiğim hiçbir şey başlatmadınız. En azından benim haberim yok beni ne arayan oldu ne de bilgilendiren. Buraya Otomatik mesaj atıyorsunuz ama böyle olmaz mesaj atıyorsanız bu yaptığınız sadece göz boyamadan başka bir şey değil. Buraya yazdığınız mesajdaki dediklerinizi yapınız lütfen. Müsteriniz.

 • Caner 29 Mayıs 2015

  Merakla Bekliyorum.

 • Volkswagen Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÇELEBİ ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön