02 Kasım 2013

Volkswagen Transporter Kapı Gürültüsü ve Depo Ses İzolasyonu!

Volkswagen'i tavsiye edenlerden çıkarak üç ay önce Van/Sardur bayiisinden bir Transporter pickup aldım. Aracın kalitesi tartışılmaz fakat kapıda iki sorunu var birincisi şuki aracın arka yolcu kapısı on yaşındaki araç kapısı gibi ses çıkartıyor. Servise konu ile ilgili gittim fakat kapı fitillerini yağlayıp verdiler ses gitti evet ama sadece bir günlük ses. Şuanda devam etmekte ve ben bu konudan çok sıkılmış durumdayım artık.

İkincisi ise aracın deposunu full doldurduğum zaman depodan aracın içine mazotun iki yana gidip geliş sesi geliyor. Böyle birşeye hiçbir araçta rastlamadım. Volkswagen'e hiç yakıştıramadım konu ile ilgili alakalarını bekliyorum.

Yunus 1.747 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 26 Kasım 2013

    Bu konu ile ilgili şikayetimi dile getirmekten bıktım, artık arabaya binmek bile istemiyorum açıkçası kapı gürültüsünden dolayı. NEREDE BU KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPACAK ARKADAŞLAR GÖREN VAR MI ??? Ne günahım vardı benim böyle bir arabaya denk geldim yaa!!!

  • Yunus 17 Kasım 2013

    Değerli Wolksvagen ailesi tarafından şikayetim ile alakalı arandım telefondaki konuşmalar hepsi olumlu ama sonrasında somut bir adım yok, sorunu çözmek adına atılan bir adım yok... Ses var görüntü yok, Wolksvagen ailesine yakışmayan bir durum açıkcası...

  • Volkswagen Temsilcisi02 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. G. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön