Volkswagen Teknik Servis İlgilenmiyor.

Muhittin K. |

Volkswagen Golf 7 1.2 Bmt Dsg Comfotline araç sahibiyim. Aracımı yetkili Volkswagen servisinden sıfır aldım. Büyük bir güvenle aldığım Alman arabası bendeki güvenini tamamen sarstı. Aracım 8 bin kilometrede yağ ikazı verdi.

Doğuş oto Esenyurt servisine aracımı götürdüm. Servisten çıkan aracım için anormal bir durum olmadığını aracın kitapçığında bunun yaşanabileceği yazıyor. Aracıma 180 liralık masraf çıkardılar. Yeniden yağ koymuşlar. Durumu kabul ettikten sonra aracım tekrar yağ ikazı verdi. Altur otomotivde tekrar yağ eklediler. Uzun yolda tekrar eksiltti kendim ekledim. Düzenli olarak 3-4 binde yağ eksiltti. Aracım 26 binde hala yağ eksiltiyor.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhittin K.
  22 Mayıs
  17:32

  Bugun aracımı servise bıraktım.Bir sorun var diyorlar ama sorunun ne oldugunu bulamıyorlar.Her gittiğimde ölçüm yapıp,bir seyi degiştiriyorlar,bakacagız diyorlar.Sistem bu.Ama sorunun cozumu yok! Arabayı alalı bir bucuk yıl oldu,surekli bu sorunla ugrasıyoruz. VW firmasından cıkan bir arabada boyle bir sorun oluyor ve nasıl cozulemıyor anlamıyorum.Arabaya en cok ihtiyacım oldugu zamanda, benden kaynaklanmayan tamamen teknik bu nedenden dolayı arabamı servise bıraktıgım yetmiyormus gibi,bir araba bile tahsis etmiyorlar.Surekli ellerinde araba kalmamıs oluyor. En basında evet araba yeni olabilir dediler tamam dedim.Ama artık cozulmesi gerekmez mi? Gercekten arabayı aldıgıma pişman ettiler.İnsanlar bu kadar magdur edilmemeli.

 • 22 Mayıs
  13:44

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KALKAN ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24