18 Eylül 2014

Volkswagen Tavan Döşeme Kronik Üretim Hatası İlgilenmiyorlar!

Volkswagen model jettam var. Tavan döşemesinde sarkma ve açılmalar var üretim hatası olduğu tespit edildi fakat muhatap bulamıyorum ve böyle kullanmaktan utanıyorum görenler bile şaşırıyor ilgilenilmemesi bile şaşkınlık yaratıyor. Bursa Doğuş Otoda ilgilenmedi çok ama çok yazık bir daha Volkswagen hayır.

Mevlüt 1.839 Okunma

Cevaplar

 • Mevlüt 26 Eylül 2014

  ÖZEL BİR FİRMADA KENDİ CEBİMDEN KOMPLE TAVANI ORJİNAL YAPTIRDIM YAPAN FİRMADA AYNI ŞEYİ SÖYLEDİ ÜRETİM HATASI BİLGİNİZE...

 • Mevlüt 26 Eylül 2014

  YETKİLİ Volkswagen FİRMASINDAN ARANDIM ÜRETİM HATASI OLUP OLMADIĞINI BİLEMEYİZ OLSA BİLE GARANTİSİ BİTMİŞ ANCAK 950 TL KDV ÜÇRET KARŞILIĞINDA YAPACAKLARINI İLETTİLER ARTIK Volkswagen'i HAYATIMDAN ÇIKARACAĞIM.

 • Mevlüt 18 Eylül 2014

  YETKİLİ Volkswagen FİRMASINDAN ARANDIM ÜRETİM HATASI OLUP OLMADIĞINI BİLEMEYİZ OLSA BİLE GARANTİSİ BİTMİŞ ANCAK 950 TL + KDV ÜÇRET KARŞILIĞINDA YAPACAKLARINI İLETTİLER ARTIK Volkswagen'i HAYATIMDAN ÇIKARACAĞIM.

 • Volkswagen Temsilcisi18 Eylül 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. K. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön