10 Nisan 2015

Volkswagen Silecek Motoru Arızası!

Sahibi olduğum 2012 model Jetta model aracımın silecek motorundan yaklaşık 6 önce garip ve rahatsız edici sesler gelmeye başladı. Daha sonra bu sesle ilgili internette forum sitelerinde araştırma yaptım ve sorunun silecek motoru arızası olduğunu anladım. Ancak yine de yetkili bir servise götürüp yapılacak işlemi öğrenmek istedim. Aracımı Denizli Batı Otomotiv'e götürdüm ve silecek motorunun değişmesi gerektiği tarafıma söylendi ve garanti kapsamına girmediği belirtildi. Benim gibi bu sorunu yaşayan onlarca kişi varken ve motor içine su almışken bu nasıl kullanıcı hatası olur ben anlayamıyorum. Sorunun benden kaynaklanmadığına inanıyorum ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mustafa 5.508 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 13 Nisan 2015

    Cevap vermiş olmak için yazılmış bir mesaj; koskoca Volkswagen doğuş sattığı malın bu kadar arkasında duruyor işte. Gelecekte benim ve çevrem dışımdaki müşterileri ile mutluluklar dilerim.

  • Volkswagen Temsilcisi10 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. MUSTAFA Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön