Volkswagen Sıfır Aracın Tavanında Boya Atması Sorunu Var.

Güler U. |

Ağustos 2013 yılında Volkswagen Tamas bayi den sıfır araç aldım 1.500 TL ödeyerek aracın garantisini 5 yıla uzattım aracın tavanında boya atması veya vernik atması var. Bayiiye gittim resimler çekildi boya ölçümleri yapıldı 1 hafta sonra beni aradılar genel müdürlük tavanın komple ücretsiz boyanmasına karar vermiş.

Aracımın değeri 105.000 TL tavan boyandığı an bu araç otomatik olarak 70.000 - 80.000 TL düşecek bu kadar basit bir durum. Nede olsa adamlar her türlü satıyor ilgi alaka yok. Aracımı kapalı otoparka koydum avukatım aracılığıyla mahkemede hakkımı arayacağım sonuçlanana kadar aracıma binmeyeceğim gerekirse insan haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Boya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güler U.
  24 Mayıs
  16:34

  Verdikleri cevap tatmin etmedi doğuş şirketi kendi vatandaşını tutacağına hepten eziyor yok ediyor

 • Güler U.
  07 Şubat
  15:54

  İrtibata geçtiler aracımı 85.000 TL alacaklarını söylediler fakat Dod un sayfasında aynı araç 103 bin TL satılıyor ben bu haliyle aracımı 95 bin TL satabilirim ama konu farklı hafta başında avukatım davaya start verecek bu arada Volkswagen Almanya ile mail yazışmalarım devam edecek sonuç elde edemezsem ibretlik olsun diye doğuşun kapısında aracımı yakacağım. Pire için yorgan yakanlardanım yakında duyarsınız

 • 26 Ocak
  11:58

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. UÇAR ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24