Volkswagen Sıfır Aracımın Arızası Giderilmiyor!

Fatih Ç. |

Kasım ayında Volkswagen Polo dizel otomatik araç aldım araç aldığımdan bu yana camlarını Açarken kapanıyor yada kaparken açılıyor. Aracı aldıktan 1 hafta sonra şikayetimi servise bildirdim çözülmedi. 15 gün sonra tekrar gittim çözülmedi. 25 gün sonra gittiğimde biz sizi arayacağız diyerek geri gönderdiler.

Sonrasında beni Doğuş otodan bir yetkili arayıp sorununuzu 2014'de çözeceğiz dedi sıfır aldığım aracı 51.500 TL vermeme rağmen halen aha camlarını kapatamadığım için kullanamadım ve ciddi manada güçlüklerle aldığım aracımdan Volkswagen mağdur edildim ve sorunumu gördükleri halde 2014'e kadar çözmeyecekler.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ç.
  27 Aralık
  16:14

  26 aralıkda beni woswogen yetkili servisinden arayarak davet ettiler aracımın 1 gün kalacak olmasından dolayı ücretsiz olarak yedek araç teklif ettiler başka aracım olduğundan dolayı kabul etmedim ertesi gün hemen arandım sorununuz çözüldü dediler aracımı kontrollerine yapıyorum şuanlık hiçbir sorun yok ve mutlulula dsg şanzumanın keyfini çıkarıyorum umarım birdaha sıkıntı olmaz, nasıl yaşadığım güzel şeyleri paylaşıyorsam yaşadığım olumsuzluklarıda anında paylaşacağımdan woswogen in şüphesi olmasın

 • 25 Aralık
  12:08

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇOLAK ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24