Volkswagen Sıfır Aracım Kusurlu Satıldı!

Serkan K. |

Yüzde 96 sakat raporu olan kayın validemiz için aldığımız sıfır arabanın birinci ayında çalışmadı yol yardımı gelip hiçbir inceleme yapılmadan sadece araca aktarma atarak çalıştırdılar. Altıncı ayda boyasında problemler ortaya çıkmaya başladı. Yetkili servise müracaat ettiğimizde boya ustasının boyanın hatalı olduğunu söyledi.

Fakat teknik müdürün arabamın üzerinde yaptırmış olduğu uygulama sonucunda arabamın üzerindeki boyayı yakmak suretiyle kalıcı hasar oluşturdular.Bu hatanın da sıfır alınmış arabanın boyasının yanan yerinin folyo ile kapatılacağı söylendi.Gerekirse test aracının parçasının sökülüp yanan parça ile değiştirecekmiş. Firma özürlü bir insanı daha mağdur bir durumda bırakmıştır.

Etiketler :

Boya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  21 Haziran
  00:08

  doğuş otodan hale sorunuma bir çare bulunmasını bekliyorum.servis seçme özgürlüğümüz olduğumuz halde halen aracıma kalıcı hasar veren servise gitmem konusun da diretiyorlar.hiçbir yetkiliye ulaşmanızada izin vermiyorlar.kaç aydır uğraşıyorum müşteri temsilcisini geçemedim

 • Serkan K.
  18 Haziran
  18:10

  şuanda sorunuma hiçbir şekilde çözüm bulunmamıştır.

 • 11 Haziran
  08:44

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KAYA ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24