19 Temmuz 2013

Volkswagen Sıfır Aracım Boyalı Çıktı!

2013 Ocak 15'de Volkswagen doğuş oto Esenyurt Bayiisinden Sıfır Golf 1,4 cmf dsg araç aldım. 34 ** ***. Medyadaki örneklerine baktığımızda sıfır araçta çıkan hata örnekleri oluyor. Ancak marka Volkswagen diye kontrol ettirmeye gerek görmedim. 1 Hafta önce aracımı ihtiyacım olduğu için satmak istedim. Dün yani 16.07.2013 tarihinde Eskişehir'den biri talip oldu, geldi. Maslak Oto sanayide özel bir BMW servisi aracı kontrol ederken Sol ön kapının boyalı olduğu anlaşıldı. Alıcı uzun yoldan geldiğinden mağdur etmemek için anlaştığımız rakamdan 1.250 TL indirim yaptım. Daha önce fark etseydim, bu işi dava boyutuna taşırdım.

Serdar 839 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 24 Temmuz 2013

    Firmadan ilgili departman yetkilisi aradı. Süreci yanlış yönettiğimin farkına varmamı sağladı. Aracı yetkili vw servisine götürüp tetkik ettirmem gerekiyordu. Satışını verdiğim arkadaş Eskişehirden geldiği için süreci uzatıp mağdur etmemek için ikram yapıp aracı sattım mecbur kaldığım için. vw yetkilileri ilgili ama dediğim gibi süreci yanlış yönetmiş oldum.

  • Volkswagen Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. GENCER ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön