Volkswagen Sıfır Alınan Aracımın Arızası!

Erdinç G. |

3 gün önce sıfır olarak ve fark ücretini ödeyerek plus paket aldığım Seat ibiza aracımın eve geldiğimde park ederken park sensörünün çalışmadığını fark ettim. Bugün itibari ile doğuş oto Esenyurt servise başvurdum. Ama suçlu ilan edildim neredeyse. Beklediğim bir kusura bakmayın cümlesi iken ''bunlar elektronik aksam arıza yapabilir, normaldir, sizin kullandığınız hiç elektronik bir alet yok mu onlarda arıza yapar ''gibi ifadelerle karşılandım.
Her şey bir kenara Doğuş Oto gibi bir garantörün elinden ve kalite kontrolünden geçen bir aracın 2 saat içinde donanım arızası vermesini anlayamadım. Daha araçta 10 km yapmadan garanti kapsamında parça beklemekte ve aracı kullanamamaktayız.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Bayi Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinç G.
  05 Nisan
  23:23

  evet tam 1 hafta önce pazar günü müşteri hizmetleri \'nden bir bayan aradı sorunu dinledi siz şube ile muhatap olmayın biz çözelim yarın sizi arayacağız dedi,ne arama,ne çözüm,ne ilgi hiçbirşey yok.doğuş oto satışa yönelik ticaret te lider doğru fakat müşteri memnuniyetinde dibe vurmuş.8 gün önce sıfır aldığımız aracin akşamı calismadigindan otoparka koyduk bekliyoruz parça gelmesini ,hayırlısı bakalım.

 • 28 Mart
  16:22

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. G. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24