Volkswagen Sıfır Aldığım Aracımın Motor Kaputunda Boya Hatası Çıktı.

Ersin E. |

2012 yılı sonunda Volkswagen Amarok aldım. Kasa kabini takılması için beklerken 2. veya 3. gün motor kaputunda boya hatası olduğunu fark ettim. Hemen servis Antalya Alvin'e gittim. Gerekli görüşmelerin yapılıp sorunun giderileceğini söylediler. Doğuş'tan E*** Bey tarafından servise yönlendirildim.

3 kere boya ölçümü yaptılar (3'er 4'er ay ara ile) hatayı tespit ettiler. Hiçbir açıklama yapmadılar. Genel müdürlükten E**** Bey' in verdiği karar kati karardır deyip konuyu kapattılar. 1,5 Yıl beni oyaladılar. E**** bey'i defalarca aradım fakat bağlamadılar. Aracımın Travers takozları değişti daha boya ölçümü yapılmadan Erhan beyin verdiği karar kati karardır deyip konuyu kapattılar. Volkswagen asla almam.

Etiketler :

Boya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin E.
  30 Ocak
  21:28

  Halen görüldüğü üzere kendisine bilgi verilmiştir deyip geçiştiriyorlar. Erhan bey aracımın boya ölçümleri yapılmadan beni aradı. Sorun çözülmezse bana ulaş dedi. Ama telefonlara bir daha bakmadı. Sıfır aldığım aracımım motor kaputundaki hataya aldığım ilk haftadan beri uğraşıyorum verniğin altındaki hatayı neredeyse bütün servislere gösterdim hepsi boya hatası diyor verniğin altında diyor bir tek Volkswagen kullanıcı hatası diyor. Bu kadar büyük bir firmaya (en azından büyük sandığımız) yakışmıyor. Kimse parayı kolay kazanmıyor...

 • 29 Ocak
  10:45

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. E. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24