03 Şubat 2014

Volkswagen Serviste Aracımın Far Yıkama Parçası Kırılmış

Aracımızla kaza yapmıştık. Ankara Etimesgut Doğuş Oto yaptı aracı. Ön tampon değişmişti. Far yıkama ön tampona presli geliyormuş. Adamlar presli kısmı kırmış ve sıcak silikonla tutturmuş. Önce farkına varmadık. Daha sonra far yıkama silikonlanmış yerinden çıktı. Eskişehir Volkswagen Asil oto yaptı aracı. Adamlar çok ilgilendi, yaptılar ama düzgün bir yapıştırıcıyla idare eder bir şekilde yapıldı.

Ankara Doğuş'ta yapan ustanın bu parçayı kırdığı ve yapıştırıp tekrar taktığı ortaya çıktı tabiki. Tampon tekrar değişmesi gerekiyor. Fakat Ankara Doğuş bunu kabul etmiyor. Doğuşun kırdığı ve silikonla yapıştırdığı fotolar asil otoda mevcuttur. Bu şekilde kırık parçayı anlamazlar diyerek yapıştıran Doğuş Oto'yu kınıyorum.

Kemal 791 Okunma

Cevaplar

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı22 Şubat 2014

    Ankara Etimesgut Doğuş Oto'ya teşekkür ediyorum.İşçilikte yapılan hatanın arkasında durdular ve aracı Eskişehir Asil Oto'da yaptırdılar.Sorun kalmadı.Asil Oto'ya da teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Volkswagen Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KAÇAN ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön