14 Nisan 2015

Volkswagen Servisinin Çözemediği Sorun İçin Aldığı 130 TL Ücret.

Araç bakımını Tamaş' ta yaptırdım. Aracım bakım dan sonra kliması arızalandı ve su kaçırmaya başladı. Servise bu konuyu tel. Anlattım, getir bakalım dediler. Klimacı olmam sebebi ile aracın klimasına ölçü aleti ile baktım gazın %70 kaçmıştı.

Gazı vakumlayarak tekrar verdim, sorunsuz kullanıyorum. Servise Pazartesi götürdüm, klimaya herhangi bir şey yapılmadığını belirttiler, su kaçağı için bıraktığım aracıma hiçbir şey yapılmadan 130 TL alındı, tespit edilemeyen sorun içinde 850 TL istendi. Bunu doğuş oto bildirdim ve gelen cevap aynı idi normal dendi. Bakım için güvendiğimiz yetkili serviste yaşadığımız sorun. Kime nereye güvenelim?

Adem 1.577 Okunma

Cevaplar

  • Adem 15 Nisan 2015

    Bu konuda Volkswagen servisi ve Doğuş otomotiv sorunun çözme ye yönelik bir adım atmamıştır. Sadece burada bilgi denilen şey ise yetkili serviste yapılan bakım sonrası arızalanan klimanın ve su kaçağının kendilerinden kaynaklanmadığı gibi bir açıklama, tabi inanırsanız. Çünkü araç servise gitmeden önce en ufak bir sıkıntısı yoktu. Buradan şunu anlıyoruz bu ve buna benzer sorunların yetkili serviste olabileceği daha kötüsü aracınızda hayati bir hata yapılsa da size karşı servis hiçbir yükümlülük almıyor.

  • Volkswagen Temsilcisi14 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ADEM Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön