Volkswagen Servisinin Bakım Ve Hizmetinden Memnun Kalmadım!

Abdullah K. |

Sayın Uzay Oto Volkswagen Yetkilisi;
34 TK 5503 plakalı aracı aldığımdan beri Volkswagen servisine götürmekteyim. Servis dışı kimseye götürmedim çünkü VW servisi daha iyi yapar, hassas yapar problemsiz alırım diye ama maalesef hiç de öyle olmadı.

90 bin bakımda aracın klima problemi vardı. Tamir edilmesi için bıraktım. Tamir edildi dediler ama test edilmeden aracı teslim aldım. Sonra getirin tekrar bakalım dediler. 12 ağustosta aracı norma bakıma verdim dediler aracın kliması çalıştığında içeriye güzel koku vermesi için ektra fiyat talep edildi bizde tamam dedik.

Aracı aldık klimadan hiç bir koku falan yok. Yine servisi aradık getirin bakalım dediler. Birde aracı almadan anket dolduruyorlar.

Etiketler :

Yol Yardım Ücretlendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah K.
  28 Ağustos
  22:37

  Sayın VW servis yetkilisi,

  Aracımı Bayram sonrası Servise götürdüm. Hem 100.000 bakım hem de Rot balans, kapı kiliti ve camı ile ilgili problemlerimin olduğunu söyledim. Bütün işlemler yapılmış olarak önüme getirilen fatura tutarını ödedim. Ama baktım ki Araçta yapılması gerekenlerden ( daha önce belirtilenlerin dışında da ) Rot Balans ayarının yapılmadığını gördüm. Anlaşılan Araç test edilmeden ve işlemler yapılmış gibi fatura kesilerek teslim ediliyor. Biz düşünüyoruz ki Araçlarımız serviste daha güvenli yapılıyor ama maalesef yanılmışız. Böyle bir kuruma bu işlemleri yakıştıramadım. Bundan sonra başımızın çaresine bakmak zorundayız. Daha önceki şikayetlerimizde havada kaldı.

 • Abdullah K.
  27 Ağustos
  09:14

  Müşterilerimizden Sn. Abdullah Körkü ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. klasik bu sözler değişmeli. kaç gün oldu problemin çözümü ile ilgili çözüm önerildi. bu demogojilerden vazgeçin artık. VW markası bu kadar küçülmemeli.

 • Abdullah K.
  27 Ağustos
  09:11

  herşey ortada. Duyarsız bir şirket var. ve hizmetleri çok kötü. 3 seferdir servise veriyorum. her defasında da ayrı problemler ile karşılaştım. Maddi ve manevi dava için çalışmalara başlayacağım. Sanal ortamda ve diğer arkadaş gruplarında bu durumu herkese anlatacağım. olmaz böyle bir şey.

 • 26 Ağustos
  09:27

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Abdullah Körkü ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla,

  VW Diyalog
  444 VW 24