25 Eylül 2013

Volkswagen Servisi Yanlış Teşhiste Bulunarak Fahiş Ücret İstedi!

Doğuş Oto'ya bağlı Florya Mez otoya Volkswagen Seat marka aracımı radyatör fanı şikayeti ile götürdüm. Servis radyatör fanı ve kontrol ünitesinin komple değişmesi gerektiğini ,ayrıca radyatörümde de delik olduğunu toplam 1300 TL tuttuğunu söyledi. Radyatörümde su eksilmesi gibi bir sıkıntım olmadığı için içime kurt düştü ve aracımı yaptırmadan aldım ve özel servise götürdüm.

Özel servis hiçbir parça değişikliği yapmadan, kalorifer sistemindeki sıkıntıda dahil bütün hepsini halletti ve 300 TL aldı. Bunun üzerine Doğuş Oto'ya şikayet maili attım. Geri döndüler ve ilgilendiler . Ama şöyle bir sonuç çıkarttılar; özel servise gidip yaptırdığım için şikayetimle ilgili bir işlem yapamazlarmış. Misyon ve vizyona bakın.

Ali 337 Okunma

Cevaplar

  • Ali 30 Eylül 2013

    Vizyonumuz Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır. Misyonumuz Doğuş Otomotiv, otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, otomotiv değer zincirinin, her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir. Değerlerimiz Biz samimiyetle çözer, uygular, geliştiririz. Stratejimiz Büyük Ol, Yakın Ol, Yaratıcı Ol. şikayetim ve çözümünüz ortada birde sitenize yazdıklarınıza bir bakın.çözümleriniz gerçekten müthiş. samimiyetle çözmekten bahsediyorsunuz çözülen birşey yok.müşteri yine kendi çözümünü kendisi üretecek birdaha yetkili servise uğramayarak.

  • Ali 30 Eylül 2013

    evet bilgilendirildim :) sonuca bile bağladınız özel servise gittiğim için şikayetimle ilgili herhangi bir işlem yapılamıyor.

  • Volkswagen Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KARAGÖZ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön