30 Ocak 2015

Volkswagen Servisi Bir Arızayı Yaparken Başka Arızaya Neden Oluyor.

2009 jetta aracımda anahtar arızasından dolayı servise götürdüm. Servisi arızanın dijital ekrandan kaynaklandığını ve ekranın komple değişmesi gerektiğini 3000 TL masrafı olduğunu belirtti. Mecburen değiştirdik bizde. Değişimden sonra aracı teslim aldım. Yolda seyir halinde iken hız sabitleyicinin çalışmadığını gördüm. Servise geri döndüm, durumu anlattım. Biraz uğraştılar yapamayınca hız sabitleyicinin ekran ile bir alakasının olmadığını söyledi.

Bu şekilde aracı teslim aldım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Size 10 dk sonra döneceğiz dediler aradan 3 gün geçti hala dönen yok. Bu kadar alakasız servis ve müşteri hizmetleri başka servislerde yoktur herhalde. En iyisi sağlam bir ustayla sanayide bu işleri halletmek.

Sibet 3.204 Okunma

Cevaplar

  • Sibet 30 Ocak 2015

    5.gün müşteri hizmetlerinizden bir arkadaş aradı. Sorunun yeni değişimi yapılan parçadan kaynaklandığını ve hız sabitleyicinin tanıtılması gerektiğini söyledi. Bunun çözümü için servise tekrar gidilmesi gerektiğini belirttiler. Herhangi bir servis olabilir denildi. Peki bu işlem için extradan bir ücret talep edilecek mi diye sordum. Ücret talep edilebilir dendi. Servisin yapması gereken bir iş için neden tekrar para verelim. Sanayide yaptırırsanız sonuçlarına katlanırsınız şeklinde ifade kullandı.

  • Volkswagen Temsilcisi30 Ocak 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Mutlu ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön