12 Kasım 2014

Volkswagen Servisi Aracımda Aldığım Motor Suyu Azalma Arızasını Çözemedi.

İlk gittiğimde su devir daim pompasında delik olduğunu ve değiştirdiklerini söylediler. 1 haftada yeniden aynı arızayı aldım. Tekrar gittim basınç uyguladıklarını ve sorun olmadığını söylediler. Tabi yine aynı hata. Tekrar gittim aynı zamanda bakım zamanı da gelmişti. Bakım için bujileri söktüklerinde ıslanmış olduklarını fark ettiler.

Sorun silindir kapağında eğik olmasındanmış. Kapağı taşlatacaklarını söylediler. Teslim ettiler fakat bu sefer araçta ilk çalıştığında tırlama sesi ve zorlandığında ise araç içine tık tık şeklinde ses gelir oldu. Meğer motor açılırsa motor zincirini değiştirmek gerekirmiş garantiden olduğundan masraftan kaçmışlar. Doğuş'a şikayet ettim ilgilenmediler.

Özcan 1.637 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 18 Kasım 2014

    Sorunla ilgili MEZ Oto problemin kendilerinin motoru açmalarından kaynaklı olmadığını iddia ediyor. 36000 de bir aracın ömürlük olarak lanse edilen motor zincirinin tesadüfi bir şekilde esnemiş olabileceğini söylüyorlar. Volkswagen Grubunun araçları ne kadar sağlam olduğu tartışılır o zaman. 36000 km ye gelinceye kadar bana yaşattıkları. 15000 bakımında ilerde oluşacak turbo problemi için servis aksiyonu. Turboya pul tak belki düzelir. 25000 de motor suyu eksiltme problemi. 30000 de motor silindir kapağında eğilme. 35000 de ise motor zincirinde esneme. Bu firmada her şey tesadüfi. Siz olsanız bu firmayı tavsiye eder misiniz? Doğuştan uzak durun benden herkese öneri!!

  • Özcan 18 Kasım 2014

    Doğuş grubundan araç alınmasını kimseye tavsiye etmiyorum. Satış esnasında esnek olmadıkları gibi satış sonrası hizmetlerde de çözüm odaklı değil aksine sorun yaratan bir firma olarak hep karşıma çıktılar. Özellikle Servis hizmetlerinin hepsi kötü ve başarısız diyebilirim. Aynı şekilde çok fazla arka planda oyunlar dönen ve müşterilerini yolma politikası güden bir firma olduğunu yaşadıklarımla öğrenmiş oldum.

  • Volkswagen Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ALBAYRAK ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön