21 Kasım 2013

Volkswagen Servis Zorla Parça Satmaya Çalışıyor!

Aracımı Volkswagen Edirne Mercan yetkili servisine götürdüm. Amacım yıllık bakımını yaptırmak ve aracımın hızlanamama sorununu göstermekti. Hızlanamamanın katalitik konvektörden kaynaklandığını belirttiler. Fiyatı 8 bin TL dediler. İptal etmelerini sadece bakım yapmalarını söyledim.

Şekerpınardaki deponun kapalı, siparişin sistem üzerinden yapıldığını, parçanın pazartesi günü kargoya verileceğinden o gün iptal edeceklerini belirttiler. Pazartesi saat 10'da parçanın
geldiğini belirttiler. Kocaeli'den 1,5 saatte Edirne'ye gelmişti. Şiparişimi neden iptal etmediklerini sorduğumda sistemin buna izin vermediğini, siparişi iptal edemeyeceklerini söylediler.

Bana zorla 8 bin TL'lik malzemeyi vermeye çalışmaktadırlar. İş emrine bunu da sokmaya, rızam olmadan değiştirmeye çalışmaktadırlar.

Ruşen 396 Okunma

Cevaplar

  • Ruşen 25 Kasım 2013

    VW diyalog hattı kesinlikle yardımcı bir hat değildir. VW müşteri memnuniyeti diye bir kavram asla yoktur. VW dialog hattı dedikleri;sizin sorunuza 2 gün sonra cevap veren,hiçbir şekilde çözüm üretmeyen,zaten bilinenleri size geri söyleyen bir hattır.Bir daha VW mi ASLAAAAA!!!

  • Ruşen 25 Kasım 2013

    VW;sanki mercan servisinin kendi yetkili servisi değilmiş gibi davranmaktadır.Ben aracıma parça takılmasın dememe rağmen doğuş grubu arkamda durmamakta,kendi yetkili servisine bir yaptırımda bulunmamaktadır."Aranızdaki ticari işlemdir" demektedir.Mercana gönderdiği parçayı geri almadığından servis de zorla bu parçayı müşterisine satmaya çalışmaktadır.Satılan mal geri alınmaz mantığının bu devirde, bu kadar büyük bir firmada olması beni şaşırtmıştır.

  • Volkswagen Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ÇOŞKUNER ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön