Volkswagen Servis Zorla Parça Satmaya Çalışıyor!

Ruşen C. |

Aracımı Volkswagen Edirne Mercan yetkili servisine götürdüm. Amacım yıllık bakımını yaptırmak ve aracımın hızlanamama sorununu göstermekti. Hızlanamamanın katalitik konvektörden kaynaklandığını belirttiler. Fiyatı 8 bin TL dediler. İptal etmelerini sadece bakım yapmalarını söyledim.

Şekerpınardaki deponun kapalı, siparişin sistem üzerinden yapıldığını, parçanın pazartesi günü kargoya verileceğinden o gün iptal edeceklerini belirttiler. Pazartesi saat 10'da parçanın
geldiğini belirttiler. Kocaeli'den 1,5 saatte Edirne'ye gelmişti. Şiparişimi neden iptal etmediklerini sorduğumda sistemin buna izin vermediğini, siparişi iptal edemeyeceklerini söylediler.

Bana zorla 8 bin TL'lik malzemeyi vermeye çalışmaktadırlar. İş emrine bunu da sokmaya, rızam olmadan değiştirmeye çalışmaktadırlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ruşen C.
  25 Kasım
  09:15

  VW diyalog hattı kesinlikle yardımcı bir hat değildir. VW müşteri memnuniyeti diye bir kavram asla yoktur. VW dialog hattı dedikleri;sizin sorunuza 2 gün sonra cevap veren,hiçbir şekilde çözüm üretmeyen,zaten bilinenleri size geri söyleyen bir hattır.Bir daha VW mi ASLAAAAA!!!

 • Ruşen C.
  25 Kasım
  09:08

  VW;sanki mercan servisinin kendi yetkili servisi değilmiş gibi davranmaktadır.Ben aracıma parça takılmasın dememe rağmen doğuş grubu arkamda durmamakta,kendi yetkili servisine bir yaptırımda bulunmamaktadır.\"Aranızdaki ticari işlemdir\" demektedir.Mercana gönderdiği parçayı geri almadığından servis de zorla bu parçayı müşterisine satmaya çalışmaktadır.Satılan mal geri alınmaz mantığının bu devirde, bu kadar büyük bir firmada olması beni şaşırtmıştır.

 • 21 Kasım
  17:24

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇOŞKUNER ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24