Volkswagen Servis Sorunumu Gidermedi.

Özçelik T. |

Aracım 1 hafta Vosmer alsancak bayiinde kaldı, cam sorunuyla ilgili ikinci kez bırakmıştım Doğuş oto sağ olsun 1 hafta ikame araç tahsis etti. Aracın camında inerken yapan titreme için hiçbir bulgu sorun yoktur denildi ve aracım teslim edildi. Danışman G*** umursamaz tripli halleri benim iyice sinirlerimi bozdu.

Araç 1 hafta orada yatmış tozlanmış sırf bana inat olsun diye arabayı yıkamadan tozlu pis şekilde teslim ettiler. Aracı sıfır aldığımda camda titreme ses yoktu şu an neden var? Kronik arıza deyip
geçtiler. Ben gidip tüketici mahkemesine şikayette bulundum. Servisin ve çalışanların ilgisizliğini artık kime havale edeceğimi bilmiyorum. Sorun çözülmedi.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özçelik T.
  24 Aralık
  19:54

  Bilgi vermekle bir yere varılmıyor.Aracın sorunu çözülmedi bilgi neye yarıycak ??? Araba 1 hafta serviste tozlandı yattı sırf gıcıklık için yıkamadan teslim ettiler bunun cezasını kime vericeksiniz zorbalık mı yapılması gerekiyor işlerin yürümesi için ?

 • 24 Aralık
  14:31

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. SERCAN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24