18 Mayıs 2015

Volkswagen Servis Randevu Saati ve Direksiyon İçi Deforme!

Antalya Başaran Temmuz 2014'de Tiguan aldım. 15,000 bakımı 14/05/2015 saat 13:15 tarih ve saatine randevu aldım telefon ve SMS'le onaylandı. Randevu günü 13:05'te servise gittim randevum olduğunu söyledim. Randevu saatinde yemek saatinin geçmesine rağmen yemeğe gideceğiz kaydınızı gelen biri alır demeleri, eleman arayıp abi yemekte 13:30'da gelir herhalde, abi hop ruhsatı getir şekilde seslenmek lakayt ve gayriciddi şekilde bakım kaydım bile yapılmadı.

Yaptığım şikayete dilenci muamelesi yaparak klima temizliği yapalım vs. çağırmalarından satış sonrası tüm hizmetlerden ve 15.000 km aracımın direksiyonun aşınmasından şikayetçiyim! Aracı iade etmeyi düşünüyorum.

Eren 7.495 Okunma

Cevaplar

  • Eren 21 Mayıs 2015

    Ben müşteri hizmetlerini aradığımda kurumsal bir firmaya yakışmayan servisin durumunu insanlara davranış hitap şekillerini sonra suçlarını affettirmek için motor temizliği vs.. yapalım diye dilenci muamelesi gördüğümü belirttim. Bunun dışında bana telefon-SMS-mail vs.. herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı ve bilgi verilmedi. Servis randevusuna tam zamanında15.000 km periyodik bakımı için gittim ve personel yemek saati öğle molası saatleri dışında keyfi olarak Kendi aralarında şu yapsın bu yapsın diyerek ben Yemeğe gidiyorum diye bırakıp giderek bekletmeye Hakkı yoktur. Sanayideki 10 metrekare dükkandaki kaportacı bile işini onlardan iyi yapar en azından ilgilenir. Ben sorunumun çözümünü istiyorum, daha önce malzeme ve işçilik Parasını öğrendiğim Cruise control taktırmak istiyorum aksesuar almak istiyorum diyorum adamlar yüzüme bile bakmıyor. Konu hakkında bilgi verilmesini istiyorum... Kataloglarda internet sitesinde reklamlarda Çağrı 24, diyalog 24, canlı destek yok fazla parayla 2 yıl garanti uzatma falan hepsi birer göz boyama. Ben başvuru yapıp eksiklikleri söyledim siz çözüm için ne yaptınız cevap bile yok? Paramızla periyodik Bakım yaptıramıyoruzki demek ki bi arıza çıksa ne garantinize Güvenilir ne Çağrı servisinize Güvenilir. Ve benden Kaynaklı olmayan periyodik Bakım yapılmayan aracımda meydana gelebilecek arıza veya hasarlardan kim sorumlu tutulacak?

  • Volkswagen Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. EREN SEVİNÇ Hanım ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön