25 Ekim 2016

Volkswagen Servis Personeli Aracıma Zarar Verdi.

Öncelikle bu şikayeti yazarken hala sinirliyim ve ellerim titriyor. Aracımı 24.10.2016 'da servise bıraktım koltuktan gelen ses için. Bugün aracımı almak zorunda kaldığım için erken çıkardım aracımı. Servise gittiğimde aracımı -4 otopark katından zemin kata kadar gazlaya gazlaya patinaj çektirerek getirildiğini duydum. Aracımda egzoz olduğu için tüm servis inliyor doğal olarak. Ayaklarımın ucundaki kan beynime sıçradı. Babasının arabasıymış gibi lastiklerimi yıprata yıprata, arabamı kullanma hakkını onlara kim veriyor acaba?

Siz her yere reklam veriyorsunuz aileyiz diye ama, kusura bakmayın bir şey olmaz sizden. Bir dahada Volkswagen arabası alırsam 2 olsun. Çağrı merkezini aradığım zaman da, kişi ile ilgili gereken işlemi biz yapacağız diyorlar. Ee benim aşınan lastiklerim ne olacak? 1 gün orada kaldı nasıl kullandığınızı, ne yaptığınızı nereden bileyim ve nasıl güveneyim?

Beytullah 3.136 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah10 Kasım 2016

    Hiç kimse benimle bir görüşme sağlamadı burada boş yere sıkmayın yalancılar.

  • Volkswagen Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. GÜMÜŞ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön