Volkswagen Servis Öncesi Gösterilen İlgi Alaka Servis Sonrası Gösterilmiyor!

Ümit Ö. |

Antalya Başaran servisinde 08/01/2014'de (54322 km) aracıma yağ konuldu. 07/09/2014'de (63460 km) yağ ikazı yandı, kontrol ettiğimde çok az bir yağ olduğunu gördüm. Olay uzun yolda gece olduğu için mecbur petrolden yağ alıp ekledim ve ikaz lambası söndü. Daha sonra servise gittiğimde bir müddet daha aracı kullanmamı tekrar uyarı verirse geri servise getirmemi söylediler.

16/05/2015 tarihindeki periyodik bakıma kadar yağ lambası yanmadı ve bakımda araçta herhangi bir yağ kaçağı bulunmadı. Bende Ocak ayında yağ değişiminde bir hata olmuş olabileceğini söyledim ve bu sefer yağın ücretsiz değiştirilmesini talep ettim fakat bunun normal bir durum olduğunu söyleyerek talebimi reddettiler.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Ö.
  21 Mayıs
  16:36

  2008 yılında Antalya Volkswagen Başaran firmasından sıfır aldığım Jetta marka aracımın tüm yıllık bakımlarını yetkili serviste yaptırdım. Bakım ücreti adı altında ve işçilik ücreti adı altında faturaya yansıtılan paraların hesabını hiç sorgulamadım.

  7 yılda bir kez bir konuda tereddüt yaşadım ve onu dile getirdim koskoca firma ücretsiz yağ değişim talebimi yerine getirmedi. Aracımın yağ yakmadığını ve herhangi bir yağ kaçağı olmadığını kendileri söylüyor ama 9 bin km\'de yağ bitti bu araca yağ konulmamış olabir dediğimde mümkün değil diyorlar. Müşteriye önem vermeyen yetkili servis yerine yetkisiz servislere gitmek daha mantıklı olacak artık. Hem bakım ücreti ve işçilik ücretinin açılımını kendi gözümüzle görürüz en azından.

 • 21 Mayıs
  14:22

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ÜMİT Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24