Volkswagen Servis Hatasını Çözmüyor!

Sukru A. |

16L***** plakalı Volkswagen polo marka aracımı çok büyük bir hevesle aldım ve kullanmaktaydım. Yaşadığım bir kaza sonucu jantım Doğuş Oto Bursa servisinde işlem gördü ve aracı teslim aldıktan 3 gün sonra kaplaması kalktı. 2. kez yine yapamadılar. 3 kez yapılmak üzere aracı bırakın yapalım diyorlar. Fakat kendi hataları yüzünden aracı bırakmak istemediğimi onun yerine elinizde bulunan herhangi bir jantı (stepne) aracıma takarak 1 hafta boyunca aracı kullanabileceğimi söyledim. Onuda kabul etmiyorlar. Yani satarken canım cicim. Sattıktan sonra işine gelirse. Ama şunu bilin Volkswagen markası ve Doğuş oto benim için bitmiştir. Bundan sonra almam para kolay kazanılmıyor.

Etiketler :

Jant Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sukru A.
  27 Ağustos
  12:45

  Bilgi vermekten öteye gidemiyorsunuz zaten. Çözüme yönelik hiçbir adım yok. Size olabilecek en basit çözümü sunuyorum. Cumartesi aracı getireyim jantı sökün, sökülen jant yerine elinizde bulunan herhangi bir jant\stepne takın, sonraki cumartesi geleyim jantımı takın diyorum. Yok biz araç verelim size aracınız kalacak diyorsunuz. Sizin hatanız yüzünden 3. kez işlem görecek jantım için neden ben 1 hafta aracımı orda tutmak zorundayım? Ama bilmenizi isterim bu işin peşini bırakmaya hiç niyetim yok. Hakkımı arayabileceğim her yere başvuracağım.

 • 27 Ağustos
  12:18

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. AYGUN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24