Volkswagen Servis Bakımı Doğru Arıza Bulmadan Yapılan Onarım.

Adnan Ç. |

Volkswagen marka Golf otomobilimi iç camında aşırı buhar ve su damlası olma ve arka koltukta küflenme şikayeti ile Tamaş Volkswagen'e götürdü. Stepne'nin içine su dolduğunu aracın bagaj kapağın dan azar azar şu aldığını ve biriktiğini söylediler. Aracımı 650 TL karşılığında yapıp teslim ettiler.

Aracı aldığımda sorunun devam ettiğini arka koltukta küf ve ıslaklık olduğunu ve koku yaptığını camlarda aşırı yoğun buhar olduğunu söyledim. Önceden kalan ıslaklık olduğunu arızanın giderilmediğini paramın iadesini istedim bana 1 hafta sonra iade edeceklerini söleyerek bekletip daha sonra iade edemeyeceklerini söylediler. Bundan sonra o servise hiçbir şekilde otomobilimi teslim etmem gerekli yasal yollara başvurdum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan Ç.
  19 Mart
  08:27

  Firma benim ile irtibata gecmemistir

 • Adnan Ç.
  06 Şubat
  14:46

  Ben servis ile zaten gerekli görüşmeleri yaptım aracımın içindeki suyun bagaj yalıtımından değil arka silecek suyu hortumunun patlaması sonucu bagaja ve arka koltuğa akan su olarak bizzat kendim tespit ettim iki farklı serviste de rapor tuttum servis bana oradan da su alıyordu biz orayı yaptık diyor ne şans sa ayni yerde ayni sonuçları yaratan iki ayrı arıza sorun beli iyi tespit edilemeyen arıza ve alınan haksız kazanç gereksiz yapılan onarım ve aracın değerinde düşme ve beklediğim onca gün servis den beklediğim paramı iade edip özür dilemesiydi Çünkü servisleri tercih etmemizin nedeni bu tüketici hakları ama servis bunun yerine ödediğim paranın çok çok altında olan asil sorunu tamir edip beni başından savmayı tercih etti yani 650 TL ile 50 TL'lık arizayı bir tutmak istiyor

 • 05 Şubat
  14:22

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. ADNAN Bey ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24