15 Eylül 2015

Volkswagen Servis-Bakım!

Volkswagen Golf kullanıyorum. Hatay Volkswagen Gümüş' ten aldım. Lastik bombe yapmıştı ve ben 20.000 km 'de iken bakıma verdiğimde ustaya bakması için rica etmiştim. Ancak gereken duyarlılığı ne olanlarda ne daha sonra şikayet ettiğim doğuş otomotivde bulamadım.

Bende bilemedim ve tehlikeli olan o şekilde arabayı kardeşim gelip görünceye ve bunun tehlikeli olduğunu söyleyinceye kadar kullanmaya devam ettim. Sonra 11 Ağustos 2015' te Pirelli 'ye baş vurdum.

Eksper Adana'dan geliyormuş bekleyin dediler. Bir ay bekledikten sonra dün uğradım artık Pirelli Eksper yollamıyor dediler. Lastiği Pirelliye verdim. Volkswagen Gümüşü ve Doğuş Otomotiv'i bu duyarsızlıklarından dolayı şikayet ediyorum.

Menekşe 1.290 Okunma

Cevaplar

  • Menekşe15 Eylül 2015

    Ben de tekrar bakarsanız şikayetimde Gümüş otomotiv de Doğuş otomotiv de duyarsız davrandılar diye belirttim. Konuyu anlattılar evet. Lastikler bizim sorumluluğumuzda değil dediler. Ben de bunun güvenlik açısından bir problem oluşturacağını bana söylememiş olmalarının her iki merci açısından duyarsızlık olduğunu söylemek istedim zaten.

  • Volkswagen Temsilcisi15 Eylül 2015

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn.Okşar ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön