17 Mayıs 2013

Volkswagen Servis Arızayı Garanti Kapsamında Gidermiyor!

2012 model Volkswagen sirocco aracımın baskı balata ve volan sıyırmış debriyaj arızası sebebi ile bitmiş yetkili servis arızanın garanti kapsamına girmediğini söyleyip 2000 tl ücret talep ediyor.

Cnrboi 413 Okunma

Cevaplar

 • Cnrboi25 Mayıs 2013

  2012 model Volkswagen sirocco aracımın 34 binde baskı balatası arızalandı servis garanti kapsamında arızayı gidermiyor bu konuyla ilgili tekrardan yetkililerin aramasını rica ediyorum

 • Cnrboi23 Mayıs 2013

  Satıcı; Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte kapsamındaki malların, garanti süresi içerisinde arızalanması halinde malı işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep edemez. Ücretsiz olarak tamir ile yükümlüdür.

 • Cnrboi23 Mayıs 2013

  34 binde bıten baskı balataya kullanıcı hatası dıyıp ısın ıcınden cıktılar Tüketici onarım hakkını kullanmışsa garanti süresi içerisinde sık arızalanması nedeniyle maldan yararlanamamanın süreklilik arz etmesi veya tamiri için gereken azami sürenin aşılması veya tamirinin mümkün olmaması halinde 4. Maddede yer alan diğer seçimlik haklarını (TKHK/4. Md; malın yenisiyle değiştirilmesi, bedel iadesi, onarım veya ayıp oranında bedel indirimi) kullanabilir. Tüketicinin bu talebinin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, bayi, acente, imalatçı-üretici ve ithalatçı müteselsilin sorumludur (TKHK 13/2. Md.).

 • Cnrboi17 Mayıs 2013

  bugun cuma saati aramıslar dahada arayan soran yok aracım bosuna yatıyor

 • Volkswagen Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. TOMRUK ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön