Volkswagen Servis Arızayı Garanti Kapsamında Gidermiyor!

Cnrboi T. |

2012 model Volkswagen sirocco aracımın baskı balata ve volan sıyırmış debriyaj arızası sebebi ile bitmiş yetkili servis arızanın garanti kapsamına girmediğini söyleyip 2000 tl ücret talep ediyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cnrboi T.
  25 Mayıs
  13:00

  2012 model Volkswagen sirocco aracımın 34 binde baskı balatası arızalandı servis garanti kapsamında arızayı gidermiyor bu konuyla ilgili tekrardan yetkililerin aramasını rica ediyorum

 • Cnrboi T.
  23 Mayıs
  12:48

  Satıcı; Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte kapsamındaki malların, garanti süresi içerisinde arızalanması halinde malı işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep edemez.
  Ücretsiz olarak tamir ile yükümlüdür.

 • Cnrboi T.
  23 Mayıs
  12:46

  34 binde bıten baskı balataya kullanıcı hatası dıyıp ısın ıcınden cıktılar Tüketici onarım hakkını kullanmışsa garanti süresi içerisinde sık arızalanması nedeniyle maldan yararlanamamanın süreklilik arz etmesi veya tamiri için gereken azami sürenin aşılması veya tamirinin mümkün olmaması halinde 4. Maddede yer alan diğer seçimlik haklarını (TKHK/4. Md; malın yenisiyle değiştirilmesi, bedel iadesi, onarım veya ayıp oranında bedel indirimi) kullanabilir.

  Tüketicinin bu talebinin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, bayi, acente, imalatçı-üretici ve ithalatçı müteselsilin sorumludur (TKHK 13/2. Md.).

 • Cnrboi T.
  17 Mayıs
  21:01

  bugun cuma saati aramıslar dahada arayan soran yok aracım bosuna yatıyor

 • 17 Mayıs
  10:41

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. TOMRUK ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 VW 24