Volkswagen Servis Aracımın Arızasını Garantiden Onarmıyor!

Ulaş Y. |

Volkswagen polo kullanıcısıyım. Otomobilim de konsolun ortasında bulunan havalandırma ızgarası kendiliğinden soyulmaya başladı. Bende 30000 KM bakımı için Çorlu çalışkan servisine gittim ve bu problemi de anlattım. Servisteki arkadaş ızgaraya baktı ve o kadar iyiki sadece bakışıyla bu problemin kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Hemen tepki gösterdim. Izgaraya gözleri ile bakarak bu problemi kaynağını bulduklarını söylemeleri müşteriyi kalaya almamaktan başka bir şey değil. Benim itirazım üzerine resim çektiler ve fotoları Almanya'ya gönderip cevap bekleyeceklerini bildirdiler. Servistekiler canlı olarak bakarak çözüyor, Almanya'dakilere fotoda yetiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ulaş Y.
  18 Kasım
  09:44

  vw diyalog konu ile ilgili olarak bana verdiğiniz bilgiyi buradan diğer arkadaşlarada iletirmisiniz bakalım onlar ne düşünüyor. siz doğuş olarak vw e yakışmıyorsunuz

 • Ulaş Y.
  24 Temmuz
  17:45

  bana verilen beni tatmin eden en küçük bir bilgi yok. doğuştan fotoğraf üzerinde nasıl bir test medodu ile parçanın probleminin sebebini bulduklarını öğrenmek istiyorum.

 • 13 Temmuz
  13:33

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. YILMAZ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24