Volkswagen Servis Aracımın Arızasına Bakmadı

Mustafa S. |

Aracıma yedek parça almak için Adana Aykan Volkswagen servisine gittim. Arabayı durdurunca bir anda suyu boşalttı. Servisteyim zaten baksınlar diye söyledim. Araç tüplü bakmayız dediler. Zaten mağdur olmuşum özellikle arıza için getirmedim arabayı dedim. Tüp var ben bakmam dedi. Bakımını o servise yaptırıyordum. Bakımı yapıyorsunuz ama dedim. Kaba bir şekilde arızaya bakmam dedi.

Patlama riski varsa bakım sırasında da var sonuçta. Suda boşaldı aracı hareket ettiremiyorum. Çekiciyle kendi ustama götürmek zorunda kaldım. Son 2 arabamı Volkswagen'den aldım ve çok memnundum. Bu olaydan sonra kaybettiler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  14 Şubat
  15:59

  12.02.2014 tarihinde Volkswagen Doğuş otomotiv tarafından arandım. Sonuç olarak Doğuş otomotiv Aykan üzerine baskı yapamıyor. Yani Aykan kendi insiyatifiyle bakımda yapabilir arıza tespiti ve arıza gideriminide. Sorunun benim muhattap olduğum Aykan yetkilisinin tutumunda olduğunda karar verdik. İnşallah tekrar böyle birşey yaşamam. Bakımıda bundan Sonra Aykana yapırmayacağım. Doğuş otomotiv'in tutumu için teşekkürler. Aykan Adana için birşey söylemiyorum.

 • 11 Şubat
  14:12

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. SAĞMEN ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24