Volkswagen Servis Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

Mehmet Ö. |

2 hafta önce Volkswagen jetta marka aracımı bakıma götürdüm,güncellemesi olduğunu ve 6 yada 7 saat süreceğini söylediler, bıraktım işlemler yapıldı ve teslim aldım birde ne göreyim sol ön arka jantlarımı resmen yırtmışlar çizme değil yırtma, önce kabul etmediler o baktı bu baktı gittiler geldiler oyaladılar saat 6,30 oldu hala bekliyoruz sonra bana dediler ki değişim olmayacağını sadece onarım yapacaklarını. Bu nasıl birşey sıfır araç götürüyorsun ve sana jantları çizik
veriyorlar ne müdürü ne servis şefi hiç biri yardımcı olma taraftarı değil beni yok kamera kayıtı yok görüşeceğiz diye diye 2 hafta oyaladılar, muhtemelen kamera kayıtlarının kayıt süresinin geçmesini bekliyorlar. İki jantımın da değişimini İstiyorum.

Etiketler :

Lastik Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  23 Ocak
  17:05

  Yıl oldu 2016 ne geri döndüler ne mağduriyetimi giderdiler eskihisarmı asla ve asla kimseye önermeyeceğim gidecek olan varsada geri çevireceğim.

 • Mehmet Ö.
  12 Haziran
  09:47

  Dönüş; sıfır aracıma verdikleri zararı sadece onarım yaparak giderebileceklerini ve asla değiştirmeyeceklerini söylediler. adalatsizlik bu olsa gerek, sonuna kadar hak mücadeleme devam edeceğim herkes duysun eskihisar volkswagen'in kalitesizliğini .. Bir daha volkswagenmi yanından geçmem..

 • 11 Haziran
  08:38

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Ö. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24