Volkswagen Servis Arabayı Teslim Etmiyor!

Haldun Ç. |

Denizli batı otomotive arabayı 4.5.2016 tarihinde motor yağ lambası yandığı için servise verdim. Arızayı önce yanlış yorumladılar sente arızası dediler ben ikaz edince gerçek arızayı buldular. Şimdi de arabayı eski haline getiremediler. İstediğim yere çekiciyle göndereceklermiş. Doğuş Oto'ya telefonla ulaştığımda hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar biz size döneceğiz deyip sallıyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır. Volkswagen yolda bırakmaz diyorlar ama biz yarı yolda kaldık. Elimize verdik kolumuza kaptırdık ne yapmam gerekir?

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haldun Ç.
  31 Mayıs
  21:28

  Volkswagen diyaloğun yaptığı tek şey araç servise iki yıldır gelmedi diye yapılacak bir şey yok diyorlar. Servisleri arabayı dağıttılar şimdi de toplayamıyorlar, ikaz edildiğinde de yapılacak birşey yok diyorlar. Beceriksiz kalitesiz adamları doldurmuşlar parcaları eksik ve yanlış yerleştirdiklerin den araç calışmıyor. Hukuksal süreci başlattık. Volkswagen diyaloğta kesinlikle dönüş yapmıyor 20defa aramak zorunda kaldık
  Wosvagen alırken düşünün"... ... ... .

 • 28 Mayıs
  18:28

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Ç. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24