28 Mayıs 2016

Volkswagen Servis Arabayı Teslim Etmiyor!

Denizli batı otomotive arabayı 4.5.2016 tarihinde motor yağ lambası yandığı için servise verdim. Arızayı önce yanlış yorumladılar sente arızası dediler ben ikaz edince gerçek arızayı buldular. Şimdi de arabayı eski haline getiremediler. İstediğim yere çekiciyle göndereceklermiş. Doğuş Oto'ya telefonla ulaştığımda hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar biz size döneceğiz deyip sallıyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır. Volkswagen yolda bırakmaz diyorlar ama biz yarı yolda kaldık. Elimize verdik kolumuza kaptırdık ne yapmam gerekir?

Haldun 738 Okunma

Cevaplar

  • Haldun31 Mayıs 2016

    Volkswagen diyaloğun yaptığı tek şey araç servise iki yıldır gelmedi diye yapılacak bir şey yok diyorlar. Servisleri arabayı dağıttılar şimdi de toplayamıyorlar, ikaz edildiğinde de yapılacak birşey yok diyorlar. Beceriksiz kalitesiz adamları doldurmuşlar parcaları eksik ve yanlış yerleştirdiklerin den araç calışmıyor. Hukuksal süreci başlattık. Volkswagen diyaloğta kesinlikle dönüş yapmıyor 20defa aramak zorunda kaldık Wosvagen alırken düşünün"... ... ... .

  • Volkswagen Temsilcisi28 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Ç. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön