Volkswagen Servis 1 Aydır Aracımın Arızasını Tespit Edemedi

Emrah Y. |

1 ocak 2014'te Volkswagen aracımda bir arıza oluştu ve arabam debriyaja basınca hararet yapıyor. 6 ocak 2014'de Gaziantep Şahintaş Volkswagen servisine aracımı bıraktım ancak 1 aydır hiçbir şekilde aracımda bir sonuca varılmadı ve sorun hala devam ediyor.

Tam tersi aracım daha kötü duruma geldi ve ön konsolun her tarafını çizmişler ve üzerine de 150 TL para verdim. Das Otomotiv'e sürekli şikayet bildirdim ancak hiç kimse bir çözüm üretemedi. Hayatımda bir daha asla Volkswagen almayacağım ve böyle basit ilgisiz bir şirket ve servis görmedim. Bir an önce gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Y.
  07 Şubat
  22:33

  Ben sizleri sürekli aramama rağmen hala bana bilgi vermediniz ve gerçek dönüş yapmadınız sürekli aynı şeylerle insanları oyalıyorsunuz. Servis sağlam olan şeyleri De bozmuş, teyp çalışmıyor ön konsol tamamen çizik ve delikler açılmış ön konsolu söylerken bu mu sizin işçiliğiniz. Ben şu an Almanya ile de irtibat kuruyorum gerekeni yapacağım...

 • 06 Şubat
  14:36

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Yılmaz ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24