17 Ağustos 2016

Volkswagen Satış Sonrası Hizmet Sıkıntısı!

Volkswagen golf aracım sadece bir aylık. Bir akşam yolda giderken aniden biri patladı. Stepne ile değiştirdim. Ertesi gün servise götürürken E5 'de bir lastik daha aniden indi. Aracı servise kurtarıcı ile götürdük. Aracı havaya kaldırdık ve geriye kalan iki lastik daha hasarlı onu gördük. Bundan sonrası daha önemli. Doğuş oto yoğun bir ekip çalışmasıyla bizi oyaladı ve kendilerinin hiçbir sorumluluğu yokmuş gibi davrandı. Biri dış etken diyor, diğeri lastik firması ilgilenmeli diyor, biri tamir edilebilir diyor öteki tamir yapamayız diyor, biri lastiği alın good year'a kendiniz götürün diyor. Kendimi her türlü sorunun sistematik olarak müşteriye iteklendiği bir çarkın içinde buldum. Tamam lastik analiz edilsin diyorum "15 gün beklersiniz ama" deniyor tehdit eder gibi. Müşteri ilişkileri "anlıyorum, haklısınız, şikayetinizi ileteceğim" diyor ama onun da bir tiyatro olduğunu anlıyorsunuz.

Mehmet 1.297 Okunma

Cevaplar

  • Volkswagen Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Y. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

  • Mehmet17 Ağustos 2016

    Araca dört lastik ayarladım takacak usta yok. Ertesi gün taktırırız dediler çıt yok. Aracımın servis ortamında camı açık orası toz duman. Oradaki her çalışan sistemin elini kolunu bağlamasının ceremesini çekiyor. Çalışanlar vicdanen yardım etmek istiyor ama sistem müşterinin bir şekilde gönderilmesinden yana. Yazıklar olsun aldığıma alacağıma bin pişman oldum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön