09 Ocak 2014

Volkswagen Şanzımanı Arızalı!

Volswagen Altur'dan 2010'da aldığım Volksvagen Golf VI 7 ileri DSG Confortline aracım Vitesinde ki titremeden ve vuruntulardan dolayı Volkswagen Mez'de 3 kez kavraması değişti. En son bana yeni teknoloji bir kavrama takacaklarını söylediler ve tekrar değiştirdiler. Şuanda aracım 4 yaşında ve garantisi bitmiş durumda vitesim yine bozuldu ve benden para talep edeceklerini söylediler.

Doğuş ve Volkswagen bu kronik soruna çözüm bulmamak için ellerinden geleni yaparak müşteriyi servislerde mağdur etmektedir. Amerika'da ve Avrupa'da bu vitesle satılan araçlar geri çağrılırken maalesef Doğuş otomotiv bu konuda bir çözüm önermemektedir. Acil olarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Mehmet 2.242 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 07 Temmuz 2014

    Son vites kavrama güncellemeniz 13000 km dayanabildi ve bugün itibari ile tekrar arıza verdi. Bu sefer megatronik arızası deniyor fakat bir bütün olarak ayar tutmayan bir vites.Sonuç itibarı ile ben genel olarak VW ye güvenini tamamıyla kaybetmiş, mutsuz ve çözümsüz bırakılan, ve bindiğim arabaya zerre kadar güvenmeyen bir müşteriyim. VW'nin çözümü bu işte. Bundan sonra ben birdaha ne VW grubundan nede Doğuş grubundan otomotiv almam. Bakım la ilgili dökümanları toplayıp hem Tüketicisi Mahkemelerine hemde Normal mahkemelere konuyu intikal ettireceğim. Ayrıca ilgili şikayetimi Almancaya çevirerek VW Almanya ya konuyu intikal ettireceğim. Umarım bana çektirdiğiniz bu sıkıntıları bir başka müşteriyede bir daha çektirmezsiniz.

  • Mehmet 14 Ocak 2014

    Merhaba, kavramayı tekrar değiştirmelerinin bu sorunuma çözüm OLMAYACAĞINI düşünüyorum. Fakat VW sadece kavrama değiştirmekle yetiniyor. Bence aracımın arızası şanzımanın değiştirilmesi ile giderilebilir. Her halükarda aracımın değeri düşmüş ve hem nakit hem vakit kaybı yaşatılarak mağdur edilmiş durumdayım. Buna rağmen hala arayıp normalde ücret aldıklarını ama bu seferlik iyi niyetlerinden ücret almadıklarını hiçbir çekince duymadan söyleyebiliyorlar. Sonuç olarak kusurlu olan ben değilim sattığınız araba, ama para ve vakit kaybeden hep benim. Bu mudur müşteri memnuniyeti?

  • Volkswagen Temsilcisi09 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Ş. ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 VW 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön