Volkswagen Şanzıman Arızası Garanti Dışı Bırakıldı.

Mehmet Ü. |

Doğuş Oto Volkswagen yetkili satıcısından aldığım aracımın şanzıman garantisi devam etmesine rağmen 12/03/2015 tarihinde bana 6,500 lira masraf çıkarttılar. 30 bin km'deki aracın nasıl olur da şanzımanı kullanıcı hatasından dolayı bozulur biri bunu bana anlatsın.

Etiketler :

Şanzıman Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ü.
  14 Mart
  16:32

  Şunuda belirtmek isterim. Bu şikayeti bütün servislere yormamak lazım benim asıl sıkıntım Volkswagen Yetkili Satıcısı Eskihisar bayiidir.

 • Mehmet Ü.
  13 Mart
  10:20

  Ben Volkswagen marka bir aracın 30 bin km de şanzıman sorunu vereceğine inanmıyorum. Beni kimse inandıramaz. Neden kullanıcı hatası demek yerine biz şanzıman kapağını degiştiriken parçada veya işcilik kısmında hata yapmış olabiliriz demiyorsunuz?

 • Mehmet Ü.
  13 Mart
  10:16

  Beni kim aramış ve görüşmüş? Merak konusu. İnsanları burada yalan yanlış beyanlarla yönlendirmek ne kadar doğru? 30 bin km. Deki aracımın şanzıman arızası verince kullanıcı hatası demek ne kadar doğru?

 • Mehmet Ü.
  13 Mart
  10:13

  Beni kimse aramadı ve bilgilendirilmedim. Aracımı servise buraktım sonra bana 6500 TL masraf çıkardıklarını bilgilendirmek için aradılar. Bilgilendirme buysa amenna 30 bin km deki araç şanzuman sorununu müşteriye yüklemek ne kadar inandırıcı bunu da sizlere burakıyorum.

 • 12 Mart
  16:42

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÜNAL ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24