Ali T. Teşekkür Mesajı

Iscilik parasi odemeden cuzzi bir parca parasi odeyerek sorunum giderildi ilgilerine cok tesekkur ederim

Volkswagen Ruhsat Bilgileri İle Garanti Bilgileri Tutarsız!

Ali T. |

19.02.2014 tarihinde Acarlar Bayisinden 2 el olarak 2012 model Volkswagen Crafter minibüs aldım ve bakımlarını düzenli olarak yetkili serviste yaptırıyorum. İyi niyet garantisinden bir parçasını değiştirmek durumu gelişti ancak ruhsattaki ilk trafiğe çıkış tarihi ile Volkswagen kayıtlarındaki trafiğe çıkış tarihi farklı. Bu durumdan dolayı mağdur oldum.

Bunu yetkililere ilettiğim halde bir çözümünün olmadığını söylediler. Oysaki arızayı fark ettiğim halde nasılsa garantisinin bitmesine zaman var diyerek işlerimi ertelemeden uygun bir zamanda servis randevusu almıştım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Garanti Süre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali T.
  22 Ocak
  15:26

  Iscilik parasi odemeden cuzzi bir parca parasi odeyerek sorunum giderildi ilgilerine cok tesekkur ederim

 • Ali T.
  24 Aralık
  17:02

  Yetkili arkadaşlar aradılar sağolsunlar ama haklı oldugumu kabul ettikleri halde bir çözüm vaad etmeden bir bakalım ne yapabiliriz diyerek tekrar arayacaklarını söylediler üstunden zaman geçti arayan soran yok umursanmadığını düşünüyorum oysa ben craftermı sprintırmı kararını buradaki yorumları okuyarak eksiklerine rağmen servis konusunda sorun çözmek konusunda ilgili okduklarını düşünerekten tercihimi wosvagenden yana kullanmıştım şu an yanıldığımı anlıyorum hata etmişim

 • 19 Aralık
  14:18

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. TERZİ ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24