Volkswagen Polo Aracım Yağ Yakıyor!

Çiğdem G. |

05.08.2013'de Uzay Oto'dan Volkswagen Polo gti 1.4 araç aldım. 34 ** *** aracım ayda bir yağ yakmaya başladı. Servise gittim sürekli yağ takviyesi yaptırdım üstüne kaskolu garantili araçtan ücret talep ettiler. Artık araçtan soğudum ve dün başkasına sattım bugün kasko ve sigortadan paramı almaya kalktığımda benim 2300'e yaptırdığım kasko bedelinin geri ödenmesini 403 TL ve sigortayı da 211 lira çıkartıyorlar bunu kabul etmiyorum.

Tüketici haklarına başvurucağım sayemizde ekmek yiyip birde üstüne hakkım olanı vermiyorlar. Benden 2300 alıp geri ödeme olarak 403 lira komik bir rakam. Zerre kadar güvenim kalmadı. Şimdi alacağım araç seçimim kesinlikle Volkswagen olmayacak.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem G.
  10 Ocak
  15:27

  Ben sürekli sizinle problem yaşıyorum bundan önceki yağ yakıt problemındede aynı sorun yaşadık nie şikayet vara yazmadan tüketici haklarına baş vurmadan bizi kayle alıp adam yerine koymuyorsunuz gerçekten hiç ama hiç göründüğünüz kadar kaliteli bir firma değilisiniz yazık çok yazık hemde..ben bu aracı verip pasat alıcaktım ama gercekten sırf bu tutarsız tavrınızdan dolayı kesinlikle birdaha sizinle çalışmıycagım yola çıkmayacagım bundan önceki aracım mercedesdi zerre kadar bir problem yaşmadım ne araçla ne servisiyle eureko firması çok konuşuyorsunuz ikna kabiliyetınız var ama hep boş konuşmuşsunuz

 • 10 Ocak
  15:14

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. GÜZELTOPRAK ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 89 24