Volkswagen Personeli Yanlış Bilgilendirdi.

Mustafa Ç. |

Vosmer Otomotiv Alsancak'tan aldığım Volkswagen golf 7 aracıma çeki demiri taktırmak istediğim ve aksesuar bölümündeki T*** beyin yanlış yönlendirmeleri ve başta söylemesi gerekenleri en son söylediği için 1500 TL'ye mal olacak çeki demirini bana 3000 TL'ye mal ettirdi. Bütün bunları anlattığım şikayetimi dile getirdiğim müşteri ilişkileri sorumlusu N**** hanım da bana yarın geri dönüş yapacağını söyledi fakat yapmadı.

Ben 1 hafta sonra aradığımda herhangi bir çözüm sunmadı ve hataları kabul etmedi. 8 yıldır çalışıyormuş, T**** bey 8 yıl değil 80 yıl çalışsa orada, hata hatadır. Vosmer'de müşteri problemleri çok güzel dinleniyor ama çözüm sıfır. Bir daha asla gitmem.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  06 Mayıs
  17:19

  volkswogen ve vosmerden arandım sonuç olarak hiçbir şey çözülmedi müşteri memnuniyetini sadece telefonla aramaktan ibaret sanan bir firmaymış çok yazık,tonlarca para saydığımız ,sürüş keyfi için aldığımız arabaların ihtiyacı karşılamadıktan sonra iyi bir hizmet almdıktan sonra hiç bir önemi yok doğuş müşteri kaybetmeye mahkum bu gidişle , ben arabayı satışa çıkardım arkadaşlar, size tavsiyem volkswogen almayın vede aldırmayın.

 • 01 Mayıs
  15:44

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ÇİNE ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla
  VW DİYALOG
  444 VW 24