Volkswagen Passat Aracımın Motor Üst Kapak Arızası ve Servis Ücreti.

Ebubekir A. |

Aracımızı sıfır olarak doğuştan aldık aldığımızdan beri motoru çalışırken titriyor ve kalkarken silkeleme yapıyordu. Altur Volkswagen servisine defalarca söylememize rağmen aracınızda herhangi bir arıza bulamadık aracınıza binebilirsiniz dediler biz yetkili servis dışında hatta Altur dışında hiç bir yere götürmedik. En son 90.000 km bakımı yapıldıktan sonra 93000 km de motor üst kapak içinden somun koptu meğer titremenin sebebi buymuş fakat aracın garantisi bitti şimdi masrafınız 20000 TL 8000'i iyi niyet garantisi. 12000'i ödeyin diyorlar aracımız 33 gündür serviste yatmaktadır. Biz tüketici olarak defalarca Doğuş'u aramamıza rağmen inceliyoruz deyip bize dönmediler.

Etiketler :

Motor Arıza Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebubekir A.
  27 Nisan
  10:50

  4500 TL karşılığında aracımı yaptılar ama benim iyi niyet garantisiyle

 • Ebubekir A.
  15 Kasım
  17:01

  Arkadaşlar volkswagen şu gün itabari ile benim için bitmiştir, bir dahada araç satın almayacağım , alanlara da tavsiye etmiyorum,ampulu arızalansa yetkili servise giden aracımı bozdular,aylarca oyaladılar,araçsız bıraktılar,mağdur ettiler, pazartesi günü onlardan aracımı alacağım,dışarda yaptıracağım ve bir daha da bana ders oldu o kadar çok para verip yetkili servise götürmeyeceğim !!

 • Ebubekir A.
  13 Kasım
  11:53

  HALA DOĞUŞ OTOMOTİVDEN DÖNÜŞ YOK !! BİR ÇALIŞMA VARSA BUNUN AŞAMALARINI BİZE BİLDİRMENİZ LAZIM. OLAY BU HADDE GELDİĞİ İÇİN SERVİSTEN VERİLEN İKAME ARACA ALTUR MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ EL KOYDU!! BEN ALTURUN ÇIKARDIĞI ÜCRETİ KABUL ETMEYİNCE O ZAMAN ALTINIZDAKİ ARABAYI ALMAK ZORUNDAYIZ DEDİ. VE BEN ŞİMDİ NAPICAM ARAÇSIZ DİYİNCE NAPARSANIZ YAPIN DENDİ. VE DAZLAK GİBİ ORTADA KALDIM EŞYALARIMI ARAÇTAN BOŞALTIP ORADAN TAKSİYLE AYRILDIM. SİZE TAVSİYEM VOLKSWAGEN ALMAYIN ARKADAŞLAR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DEDİĞİNİZ ŞEY ARACINIZ BOZULANA KADAR. ARACINIZ BOZULDUĞU AN DÜŞMAN GİBİ DAVRANILIYOR. BEN HER GÜN YAZMAYA DEVAM EDİCEM !!!

 • 12 Kasım
  10:02

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. A. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24