Volkswagen Passat Aracımın Kavramasındaki Arızaya Çıkarılan Ücret Sorunu.

M.kadri A. |

Nisan 2014'de Volkswagen Passat aracımın şanzıman yağ değişimi sonrasında çıkan arıza nedeniyle benden istenen ücret için yapmış olduğum şikayet sonrasında Volkswagen yetkilileri tarafından 6 Kasım da telefonla arandım ve gerekli değerlendirmenin yapılacağı söylendi ve 10 Kasım'da tekrar beni arayarak arıza için belirlenmiş olan tutarın tarafımdan ödenmesi gerektiği, yetkili servisin kusuru olmadığı söylendi.

Bende bu konuda kendilerinden bana telefonda söylediklerini içeren yazılı bir belge vermelerini istedim ve bu şekilde bir belge veremeyeceklerini söylediler. Volkswagen gibi büyük bir firma neden kendi hatasının arkasında durmuyor. İllaki Japon arabası mı almak lazım anlamıyorum.

Etiketler :

Disk/Kampana Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M.kadri A.
  12 Kasım
  16:37

  Konu ile ilgili ikinci şikayetimde de yazdığı gibi görüşüldü.Bunu kabul ediyorum.Ben görüşme esnasında bana söylenenleri yazılı olarak istiyorum.Konu hakkında Türkiye'de bulamadığım hakkımı Almanya' da arayacağım.

 • 11 Kasım
  10:36

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. KADRİ Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24