11 Kasım 2014

Volkswagen Partikül Filtresi Arızası.

Garanti dahilindeyken defalarca arıza yapan partikül filtrem'e temizleme adında bir işlem yapıp beni gönderdiler ve bu işlem için ne bir kayıt nede bir ücret aldılar garantisi dolunca'da bu işlem için benden 600 TL talep ettiler. Garanti dahilindeyken yapılan işlemler için belge isteyince hayır veremeyiz dediler.

Yani Volkswagen Edirne servisi mercan otomotiv tarafından yanıltıldım. Sonra 444 hattı aradığımda bunun için yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Elimde belgelerim olsaydı dava açabilirdim şuan hiçbir şey yapamıyorum.

Ergin 2.486 Okunma

Cevaplar

  • Ergin 05 Ocak 2015

    Firmadan benimle herhangi bir diyaloğa girilmedi müşteri şikayetlerini yalan mesaj atarak bertaraf etmeye çalışan bir firma ne kadar başarılı olduğunu herkese göstermiş oluyor başarılarının devamını diliyorum.

  • Ergin 17 Kasım 2014

    444 lü hattı aradığımı ve konunun çözülmediğini zaten şikayetimde belirtmiş durumdayım sorumun cevabı daha evvel görüştük değil . Bana yapılan işlemle ilgili herhangi bir evrak verilmeyişi doğrumudur.Eğer doğru değilse evraklarımın verilmesini rica ediyorum. Sanayide ustalara bu partikül filitresi arıza ışığı yandığını söylediğimde bana söylenen şey aracınızı getireceksiniz partikül filitresini söküp etrafındaki diğer parçalarada bakıp arızanın gerçekten filitredenmi yoksa diğer bağlantılı parçaların etkileşimindenmi olduğunu görmemiz lazım dediler ben kendilerine aracıma yetkili serviste rejenerasyon yapıldığını söylediğimde bu işlemin ilk seferde doğru olduğunu fakat sonrasında sökülüp nedenin araştırılması gerektiğini bana bildirdiler. sizce yetkili servisinde bunu yapması gerekmiyormuydu ve neden yapılmadı.

  • Volkswagen Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. ERGİN Bey ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön