Volkswagen Parça Değişim Sorunu!

Ahmet Hamdi K. |

Kocaeli Ark oto yetkili servisiniz de 34 ** *** plakalı aracımın direksiyonundan ses gelmesi problemi ile randevu aldım. Sorunumun aracımın serviste kontrol edilmesinden sonra direksiyon alt plastiğinden kaynaklandığını değişimi yapılırsa sorunun giderileceği söylendi ve parça siparişini verdik, ben parçayı teslim aldım ve montajını dışarıda yaptırdım fakat sorunumun gitmediğini duydum tekrar yetkili servisinize gittiğimde servis danışmanı S*** E. benimle farklı bir şekilde konuşup ürünü iade almayı reddetti aracıma tekrar bakılacakken aracıma bakmadı hem şikayet et istediğin yere şeklinde söylendi. Sorunumla ilgilenip dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Hamdi K.
  03 Mayıs
  10:23

  Lutfen sikayetimin teyidi icin kayit altina almis oldugunuz telefon gorusmelerini dinlemenizi ayrica servis danismaninizin yetkilerini tekrar kendisine aktarilmasini ayrica kendisinden alayci davranislari icin ozur bekledigimi tarafiniza iletirim.

 • 03 Mayıs
  10:09

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. Köseoğlu ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24