Volkswagen Müşteriyi Sıtmaya Razı Etme Çabaları!

Tevfik G. |

Aracın koltuk kumaşında yaşanan sıkıntıdan dolayı gerek servisle görüşerek, gerekse müşteri temsilcisi ile görüşerek çözemedim. Bahaneleri koltuk kılıfını değiştirdikleri zaman eskisinden daha kötü olabilir diyorlar. Bu cevaba bende şunu soruyorum kendilerine; Çankaya Doğuş Oto yetkili özenli servis en ufak bir şeyde garanti kapsamından çıkartabilen, işini özentili ile yaptığını sanan servis koskoca yetkili servisin yapacağın işlemin kötü olup olmayacağını nasıl bilmezsin?

Buradan çıkan sonuç; müşteri ya daha kötü olur boş ver diyerek gitmesi. Yağ değişiminde ve diğer konularda neden eskisinden daha kötü olabilir demiyorsunuz. Yetkili servis isen işin hangi boyuta gideceğini bilmesi gerekir.

Etiketler :

Koltuk Döşeme Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik G.
  21 Ocak
  17:51

  Şikayetim üzerine arcın kotuk da oluşan kırışıklık sebebi ile yetkili servise çağrıldım. Koltuğun kırışan bölgelerin resimleri çekildi. Ama garantiden olumsuz cevap geldi. Daha önce benim şikayetime benzer bir şikayet olmadığı için garanti kapsamına girmeyecekmiş. Saçmalığın daniskası bu olsa gerek.
  Koltuk kumaş değişimi için ücret talep ettiler.
  Nerde kaldı senin garanti kapsamın güvenilir garantin 2 yıllık verdikleri garanti bir işe yaramıyor sattıkları malın arkasında durmuyor ki garantiyi 4 yılla uzatmanın hiçbir anlamı yok. Tam bir fiyasko firma sağlam servis sıkıntı olmaz garanti sağlam diye gider siniz ama sanki en kötü bir firmanın garantisi. Yazıklar olsun aldığınız ücretlere.

 • Tevfik G.
  20 Ocak
  11:14

  Firmandan ve gerekli yerden arandım konu ile ilgileneceklerini bildirdiler. Yetkili servise çağrıldım kltuğun kırışan bölgelerin resimleri çekildi ama garantiten olumsuz cevap geldi. Daha önce benim şikayetime benzer bir şikayet olmadığı için garanti kapsamına girmeyecekmiş. Saçlağının daniskası bu olsa gerek.
  Koltuk kumaş değişimi için ücret talep ettiler.
  Nerde kaldı senin garanti kapsamın güvenilir garantin 2 yıllık verdikleri garanti bir işe yaramıyor sattıkları malın arkasında durmuyor ki 4 yılla uzatmanın hiçbir anlamı yok. Tam bir fiyasko wolksvagene sağlam servis sıkıntı olmaz ganranti sağlam diue gider siniz ama sanki en kötü bir firmanın garantisi. Yazıklar olsun aldığınız ücretlere.

 • 06 Ocak
  15:44

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. GEDİKKAYA ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24