Volkswagen Müşteri Memnuniyeti ve Çözüme Uzak Yaklaşımda Bulunuyor.

Erdem P. |

2014 Volkswagen Polo aracı satın alım için bayiyle gerekli anlaşmayı ve ücreti netleştirdim. Aracı teslim almadan ve ücreti ödemeden önce bazı talep ve müşteri memnuniyetine ilişkin yardımcı olmalarını ricada bulundum. Bayideki yaklaşım, ağırlama ve müşteri temsilcisi G**** hanımdan son derece memnun olmama karşın, müşteri temsilcilerinin karar ve çözüm için konuyu taşıdığı merkez yönetim mekanizmasının cevap açıklaması son derece tatminsiz ilgisiz ve umursamaz bir cevap olarak dönmesi markaya olan güven ve beklentilerimi negatif olarak etkilemiştir. Alım işlemini yinede netleştirmeme karşın bu durum bir referans olarak şahsıma, çevreme ve siteniz aracılığı ile tüketicilere iletmek istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem P.
  12 Kasım
  10:35

  Bilgilendirme yapmak çözüme yönelik yaklaşımsa Diyalog merkeziniz her görüşmede olumsuz cevap verip konuları bir bir kapatsın. Müşteri sıkıntısı dinlenip evet evet oldu iyi günler demek zihniyetiyle problem aşıyorsanız diyecek bir şeyim yoktur. İlgisizliğiniz kurumsal kimliğinize yakışmadı..

 • 12 Kasım
  10:05

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. PARLAK ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  VW DİYALOG
  444 89 24